آخرین نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس آخرین نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آخرین نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس

آخرین نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس

خبرگزاری فارس: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت ۸ صبح دوم اسفندماه تا ساعت ۲۴، واجد شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در “حال تکمیل” منتشر می‌شود:

نتایج انتخابات در استان یزد:

در حوزه انتخابیه یزد جوکار نامزد اصولگرا و صباغیان نامزد مستقل مایل به اصولگرا پیشتاز هستند.

در اردکان، میبد، به ترتیب دشتی و میرمحمدی نامزدهای اصولگرا در صدر شمارش آرا هستند.

نتایج انتخابات در استان فارس:

در شیراز جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.

نتایج انتخابات در استان گیلان:

در تالش، ماسال و رضوانشهر شکری در صدر شمارش آرای اولیه است.

نتایج انتخابات در استان تهران:

پاکدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم

ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.

رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

نتایج انتخابات در استان لرستان:

کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی

در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.

در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.

در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.

نتایج انتخابات در استان کرمان:

در حوزه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.

حتما بخوانید:  فتاح: انقلاب نکردیم که اموال دست خواص باشد

در حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهی

در حوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادی

در حوزه انتخابیه زرند عفت شریعتی

در حوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی

در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری تا این لحظه حائز بیشتری رأی هستند.

شهربابک: غلامعباس رضاحسینی

سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

نتایج انتخابات در استان قم:

گزارش ها حاکی از پیشتازی امیرابادی، ذالنور و زاکانی کاندیداهای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان در شمارش ارا صندوق های روستایی است.

موسی پور و حسینیان در رده های بعدی قرار دارند.

نتایج انتخابات در استان مرکزی:

شازند: احمدی بیغش اصولگرا

دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا

اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری

نتایج انتخابات در استان اصفهان:

اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان) پیروز

فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا) پیروز

فریدن: حسین محمدصالحی

خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)

گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد

کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)

شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)

نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی(مستقل)

لنجان: علی یوسف‌پور (اصول‌گرا)

نتایج انتخابات در استان همدان:

تویسرکان : پیشتازی محمدمهدی مفتح گرایش اصولگرا

نهاوند : پیشتازی شهبازی گرایش مستقل

رزن: پیشتازی وزیری گرایش اصولگرا

اسداباد : پیشتازی آقای سرمدی گرایش اصولگرا

بهار و کبودراهنگ :پیشتازی جعفری گرایش اصولگرا

همدان: حاج بابایی گرایش اصولگرا آقایان نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا آقای سید مجتبی حسینی گرایش اصولگرا

نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

فریمان و سرخس: قاضی زاده پیشتاز استنیشابور ارکانی پیشتاز استتربت جام رحیمی پیشتاز استچناران امامی پیشتاز است

مشهد:قاضی زاده پژمانفر جلوتر از بقیهخانم رحمانی رتبه بعدی

نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا

گرمی: ولی اسماعیلی اصولگراپارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده جزو لیست اصلاحاتخلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایاناردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

حتما بخوانید:  اسحاق جهانگیری به کرونا مبتلا شد؟

نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

محمد سرگزی حبیب الله دهمردهسید باقر حسینیفرهاد شهرکی

به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.

نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه: محمد موحد

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

نتایج انتخابات در استان هرمزگان:

شرق هرمزگان: حسین رییسی جبهه پایداری

غرب هرمزگان: احمد جباری

آخرین آمار تجمیع حوزه مرکزی هرمزگان (صندوق‌های کوچک قشم، بندرعباس و حاجی‌آباد) به ترتیب:

احمد مرادیمحمد آشوریمنصور آرامیپرویز سالاریحسین هاشمی

نتایج انتخابات در استان البرز:

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است.

نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:

بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی

نتایج انتخابات در استان قزوین:

قزوین آبیک و البرز: به ترتیب فاطمه محمدبیگی(شورای ائتلاف)، لطف الله سیاهکلی(ائتلاف)، داوود محمدی(مستقل) و سالار قاسمی(اصلاح‌طلب)

بوئین زهرا و آوج: به ترتیب روح الله عباسپور(ائتلاف)، رضا آقاعلیخانی(اصلاح‌طلب) و روح الله بابایی صالح

تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا) پیشتاز است و به ترتیب امیر طاهرخانی(اصلاح طلب) و عباس بیگدلی(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان خوزستان:

بهبهان: محمد طلامظلومی نامزد شورای ائتلاف

دزفول: آوایی اصلاح طلب پیشتاز است و پاپی‌زاده اصولگرا نفر دوم است

آبادان: سید محمد مولوی(نامزد ائتلاف)

ماهشهر: به ترتیب حبیب آقاجری(نامزد ائتلاف)، جمال صالح زاده(اصولگرا) و امیر حیات مقدم(اصولگرا)

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(نامزد ائتلاف) از اقبال محمدیان(نماینده فعلی) پیشی گرفته است

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه نامزد ائتلاف نفرات بعدی تا این لحظه فرشاد ابراهیم پور و سید حجت موسوی هستند

خرمشهر: سید لفته احمدنژاد تاکنون پیشتاز انتخابات است، نفر دوم کاظم بهردینیِ است

نتایج انتخابات در استان کردستان:

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی

قروه و دهگلان: به ترتیب حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی

بیجار: حمدالله کریمی و فرهاد صفری به ترتیب اول و دوم هستند

سقز و بانه: به ترتیب بهزاد رحیمی و محسن بیگلری

مریوان و سرو آباد: به ترتیب عثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور

نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:

کرمانشاه: عبدالرضا مصری اصولگرا

کرمانشاه: محمد رشیدی اصولگرا

کرمانشاه: جهانبخش امینی اصلاح طلب

حتما بخوانید:  گردش مالیِ عجیب قاچاقچیان انسان در ایران

اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری اصولگرا

کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی اصولگرا

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری مستقل

پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی اصلاح طلب

سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا اصولگرا

نتایج انتخابات در استان ایلام:

حوزه انتخابیه شمالی ایلام: به ترتیب علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی

نتایج انتخابات در استان مازندران:

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمی‌الدین حسینی ائتلاف

نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی ائتلاف پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.

آمل: رضا حاجی‌پور اصولگرا

بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی ائتلاف

قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند

بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده ائتلاف

بابل:به ترتیب حسن حسن نتایج، مهدی سعادتی و علی‌ کریمی‌فیروزجاه

نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.

ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده

حوزه نقده و اشنویه: زنجانی

حوزه خوی: عادل نجف زاده (اعتدال توسعه)

حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)

حوزه شوط ، پلدشت ،ماکو چالدران: محمد علی پور (رحمتی)

حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل) و محمد جواد سبحانی‌فر (مستقل)

حوزه میاندوآب : عیسی زاده

حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)

حوزه مهاباد: محمودزاده

حوزه سلماس: رضازاده

نتایج انتخابات در استان سمنان:

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (ائتلاف)

دامغان: علی‌اکبر علیزاده برمی(ائتلاف)

شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی(ائتلاف)

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)

نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ قدرت اله حمزه اصول

لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری اصولگرا

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری اصولگرا

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه اصولگرا

نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:

شیروان: علی جدی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان زنجان:

خدابنده: سید البرز حسینی

این گزارش در حال تکمیل است

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *