آشنا به محسن رضایی: فرمانده عملیات فریبنده! پشت نام شهدا نمی‌توانید مخفی شوید آشنا به محسن رضایی: فرمانده عملیات فریبنده! پشت نام شهدا نمی‌توانید مخفی شوید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آشنا به محسن رضایی: فرمانده عملیات فریبنده! پشت نام شهدا نمی‌توانید مخفی شوید

آشنا به محسن رضایی: فرمانده عملیات فریبنده! پشت نام شهدا نمی‌توانید مخفی شوید

محسن رضایی اخیرا در توئیت هایی، عملیات لو رفته کربلای ۴ را عملیات فریب عنوان کرده بود که با واکنش های متعدد در فضای مجازی روبرو شد.

از جمله حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور درباره توئیت های رضایی واکنش نشان داد و نوشت:

«فرمانده کل

سلام بر شما

ده‌ها هزار رزمنده و خانواده هزاران شهید هیچگاه از شما نپرسیدند چرا از چند شب قبل از عملیات کربلای چهار آسمان از روشنایی منورهای چلچراغی دشمن مانند روز شده بود. بچه‌های توپخانه لشکر ۲۷ هیچگاه از شما نپرسیدند چرا تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز عملیات، تقریبا تمام قبضه‌ها مورد اصابت توپ‌های دشمن قرار گرفت.

هیچ‌یک از هزاران مجروح عملیات نپرسیدند چرا وقتی اولین موج مجروحان به بیمارستان صحرایی علی‌بن ابی‌طالب رسید هنوز پزشکان و پرستاران از وقوع عملیات آگاهی درستی نداشتند ولی رادیوی منافقین و رادیو بغداد هر لحظه وضعیت عملیات را اعلام می‌کرد.

برادر محسن

بین عملیات فریب و عملیات لورفته تفاوت از زمین تا آسمان است.

تحلیلهای پسینی مشکلی را حل نمی‌کند.

ما شایدخطاکاران را ببخشیم اما خودشیفتگان را هرگز.

پشت نام شهدا نمی توانید مخفی شوید»

آشنا در توئیت تازه ای دوباره به سردار رضایی خرده گرفت که پشت سر نام شهدا مخفی شده است. مشاور فرهنگی رئیس جمهور در توئیت تازه خود باز هم محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران را مورد خطاب قرار داد و از او با نام “فرمانده عملیات فریبنده” که دیگر نباید پشت نام سرداران شهید پنهان شود، نام برد.

او در دومین توئیت خود محسن رضایی را مورد خطاب قرار داد و با نوشتن “فرمانده عملیات فریبنده” از او خواست سئوالات کهنه بسیجیان میدان نبرد را پس از ۳۰ سال پاسخ دهد. او در شبکه اجتماعی خطاب به محسن رضایی نوشت:

حتما بخوانید:  اینستاگرام، صفحه برخی سرداران سپاه را بست

«فرمانده عملیات فریبنده

سلام بر شما

وقت آن رسیده که در سی‌امین سالگرد پایان جنگ و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تن به شفافیت داده و به سوالات کهنه بسیجیان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در باره رازهای سربه‌مهر دفاع مقدس پاسخ دهید.

شما تا به حال در قامت یک قهرمان ملی جلوه کرده‌اید، اما اکنون با این سخنان در باب آن عملیات تلخ دیگر نمی‌توانید پشت نام سرداران شهید پنهان شوید و باید خود را برای سوالات سخت آماده کنید.

همه باید مراقب خودشیفتگی باشیم.»

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *