آقای سردار آزمون، آقای بازارگرمی‌های توخالی آقای سردار آزمون، آقای بازارگرمی‌های توخالی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آقای سردار آزمون، آقای بازارگرمی‌های توخالی

آقای سردار آزمون، آقای بازارگرمی‌های توخالی

برترین‌ها: تقریبا هر سال همین ایام که به فصل نقل و انتقالات در اروپا نزدیک می‌شویم، خبرهای جذابی از سردار آزمون در رسانه‌ها پمپاژ می‌شود. از پیشنهاد آرسنال و لیورپول بگیرید تا ناپولی و فلان تیم مطرح آلمانی. سردار هر سال در این ایام به تیم‌های مطرح نزدیک می‌شود و اما هرسال هم در همان روسیه به فوتبالش ادامه می‌دهد. برای ما که ایرانی هستیم، یک انتقال رویایی، افتخار است اما به نظر می‌رسد تکراری این بازی‌های رسانه‌ای جایگاه سردار آزمون را در اذهان عمومی از بین خواهد برد، کاش همان اطرافیانی که این‌گونه در پی مطرح کردن اسم سردار هستند، مدتی بی‌خیال او شوند که متمرکزتر به فوتبالش در هر سطحی که هست ادامه دهد.

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که گفته می‌شد زیر نظر باشگاه ناپولی قرار دارد اکنون زیر ذره‌بین سرمربی تیم وستهام انگلیس قرار گرفته است.

پیشنهاد جدیدِ سردار از لندن!

درخشش سردار آزمون در لیگ فوتبال روسیه باعث شده تا در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون پیوستن این بازیکن به ناپولی ایتالیا منتشر شود. سران این باشگاه تصمیم گرفته اند فیلیپه اندرسون و سردار آزمون را جایگزین دو بازیکن خود کنند اما در این بین، یک مشتری دیگر به تیم های خواهان مهاجم تیم ملی اضافه شده است.

سایت« hammers.news» که اخبار باشگاه وستهام را دنبال می کند، در گزارشی مدعی شد که آزمون با وجود اینکه در تیررس ناپولی است اما زیر ذره بین دیوید مویز سرمربی وستهام ملقب به «چکش ها» قرار گرفته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  پست خبرساز بهنوش بختیاری درباره سه معترض

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *