استرالیا و دانمارک به تقسیم امتیاز رضایت دادند استرالیا و دانمارک به تقسیم امتیاز رضایت دادند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استرالیا و دانمارک به تقسیم امتیاز رضایت دادند

استرالیا و دانمارک به تقسیم امتیاز رضایت دادند

ایسنا: در ادامه جام جهانی روسیه دو تیم دانمارک و استرالیا در سامارا برابر هم به میدان رفتند. گزارش زنده این دیدار را در زیر می خوانیم:

بازی با مالکیت توپ دانمارکی ها شروع شد و کریستین اریکسن توپ را به خوبی در زمین بازی به گردش درآورد و تاحدودی خطرساز شد.

در دقیقه ۶ متئو لکی می توانست دروازه دانمارک را باز کند که ضربه سر او راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه ۷ بازی کریستین اریکسن موفق شد به زیبایی دروازه استرالیا را باز کند.

بعد از این گل استرالیایی ها کمی بازی را به دست گرفتند و تا حدودی خودشان را از زیر فشار دانمارک رها کردند و حتی در یکی دو موقعیت نصفه و نیمه نیز می توانستند دروازه اشمایکل را باز کنند. دانمارک در طرف مقابل در چند بازی اخیر خود توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد و اشمایکل امیدوار است در این دیدار هم کلین شیت کند.

در دقیقه ۳۸ استرالیا صاحب یک ضربه پنالتی شد. ابتدا داور اعتقادی به پنالتی نداشت ولی بازبینی تصاویر از VAR باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و یدیناک دروازه اشمایکل را باز کند تا دانمارک بعد از بیش از ۵۰۰ دقیقه دروازه خود را باز شده ببیند. در بازی قبل استرالیا و فرانسه نیز بازبینی تصاویر وجود داشت که نقش زیادی در نتیجه بازی داشت.

در دقیقه ۴۰ نزدیک بود ضربه ساینسبوری وارد دروازه خودی شود که روی خط دروازه رایان دروازه بان کانگوروها این توپ را مهار کرد و در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در ادامه نیمه دوم مسابقه شروع شد و دانمارکی ها می توانستند دروازه استرالیا را باز کنند ولی داور در دقیقه ۵۵ معتقد به خطای پنالتی نبود.

حتما بخوانید:  بازگشت هواداران پرسپولیس به استادیوم آزادی

در دقیقه ۷۰ ضربه آرون موی با اختلاف کمی از بالای دروازه دانمارک به بیرون رفت و این تیم نتوانست گل برتری را وارد دروازه اشمایکل کند. دو دقیقه بعد ضربه سیستو از کنار دروازه استرالیا به شکلی بسیار خطرناک به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۶ بازی دانیل ارزانی جوانترین بازیکن جام میتوانست گلزنی کند که ضربه او را اشمایکل دریافت کرد و در ادامه متئو لکی این فرصت را از دست داد و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *