استراماچونی: قول قهرمانی نمی‌دهم استراماچونی: قول قهرمانی نمی‌دهم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استراماچونی: قول قهرمانی نمی‌دهم

استراماچونی: قول قهرمانی نمی‌دهم

خبرگزاری ایرنا: سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت:‌ استقلال ۶ سال است که به قهرمانی نرسیده اما من هم نمی توانم قولی برای رسیدن به این مهم دهم. تمام تلاش من این است که وضعیت استقلال هرروز بهتر شود.

آندره استراماچونی در ابتدای صحبت هایش در مراسم معارفه خود با اشاره به حضور در ایران گفت: من شنیده بودم ایران کشور بسیار خوب، با مردمانی میهمان نواز و خونگرم است و بسیار خوشحالم که اینجا هستم.

استراماچونی: قول قهرمانی نمی‌دهم

خیلی مفتخر و خوشحالم که مسئولیت مهمی را در استقلال دارم. همچنین از سفیر ایتالیا هم تشکر می کنم که در این جلسه معارفه من حضور پیدا کرده است.

وی افزود: ایران و ایتالیا دو کشور نزدیک به هم هستند. می دانم تجربه های خوبی در ایران پشت سر خواهم گذاشت و همچنین می دانم هواداران و مدیران باشگاه از من می خواهند فوتبال ایتالیایی را در ایران به اجرا بگذارم. یکی از دلایلی که موجب شد پیشنهاد استقلال را قبول کنم هوادار این تیم بودند.

استراماچونی در مورد اینکه آیا قول قهرمانی با استقلال را می دهد، گفت: می دانم استقلال ۶ سال است موفق به قهرمانی نشده و رسیدن به این مهم دشوار است. امسال استقلال سوم شد و یکسری بازیکنان خارجی رفتند و تعدادی هم تمدید کردند. کار دشواری برای قهرمانی خواهیم داشت.

من همیشه رابطه خوبی با هواداران و باشگاه داشتم و نمی خواهم قولی دهم که انجامش ندهم. من قول بهتر شدن اوضاع را می دهم که شرایط این تیم بهتر شود و موفق تر در بازی ها حاضر شود.

حتما بخوانید:  چشمی در آستانه عقد قرارداد با الاهلی قطر

وی ادامه داد: من صادقانه بگویم ابتدا در مورد استقلال اطلاعاتی نداشتم اما تلاشم این بود که روز به روز اطلاعتم را بیشتر کنم. امیدوارم با کمک افرادی که در باشگاه هستند به شناخت کافی در مورد شرایط برسم.

من همراه خودم سه دستیار حرفه ای آوردم و از باشگاه درخواست کردم یک مربی دروازه بان ها، یک انالیزور و یک مربی به ما بدهد و دلیلش هم این است که نیاز دارم یک دستیار ایرانی کنار من باشد تا اطلاعات کافی را از شرایط بدست آورم و همچنین درخواست یک مترجم را هم از باشگاه کرده ام.

سرمربی جدید استقلال در خصوص اینکه گفته می شد رحمان رضایی یکی از دستیاران وی خواهد بود، تصریح کرد: با رحمان رضایی در مورد ایران زیاد صحبت کرده بودم اما او در کادر فنی من نیست.

وی ضافه کرد: می خواهم با هواداران صادق باشم. به امکانات و فاکتورهایی که برای موفقیت لازم است نیاز داریم و هیچکس نمی تواند برای موفقیت قولی بدهد. نمی شود که قول قهرمانی داد اما قول می دهم پیشرفت داشته باشیم.

استراماچونی در خصوص تاکتیک مورد علاقه خود گفت: نمی توانم از الان تاکتیک تیم را مشخص کنم. باید با توجه به توانایی بازیکنان این موضوع را انتخاب و تا زمانی که کار را آغاز نکنیم نمی توانم در این مورد حرفی بزنم.

ادامه دارد …

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *