استقلالی‌ها گفتند آبرویمان رفته، محکم بازی نکنید! استقلالی‌ها گفتند آبرویمان رفته، محکم بازی نکنید! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استقلالی‌ها گفتند آبرویمان رفته، محکم بازی نکنید!

استقلالی‌ها گفتند آبرویمان رفته، محکم بازی نکنید!

خبرگزاری فارس: یحیی بهاری در خصوص اتفاقاتی که در جریان دیدار استقلال و ۹۰ ارومیه رخ داد اظهار داشت: قبل بازی فارق از هر نتیجه اعلام کردیم که برنده هستیم چون به توان و غیرت اعضای باشگاه نود ایمان داشتیم و با یک تیم کاملا بومی و بازیکنان ۱۷ ، ۱۸ ساله به میدان رفتیم. مقابل استقلال هر چه که در توان داشتیم را نمایش دادیم و متاسفانه در دقایق آخر کم تجربگی بازیکنان باعث شد که گل مساوی را دریافت کنیم و در آخر شکست خوردیم.

وی در خصوص اینکه از روز گذشته این شایعه به وجود آمده که بازیکنان نود ارومیه قبل از بازی و در حین گرم کردن به استقلالی ها گفتند کمتر گل بزنید عنوان کرد: اتفاقا بر عکس این را گفته‌اند. با گوش های خودم شنیدم بازیکنان استقلال در داخل زمین به ما گفتند که اعتبار و آبرویمان رفته است و شما که قصد قهرمانی ندارید پس جان مادرتان در مقابل ما محکم بازی نکنید!

مدیرعامل ۹۰ ارومیه: استقلالی‌ها گفتند آبرویمان رفته، محکم بازی نکنید!

مدیر عامل تیم نود ارومیه گفت:انسان عاقل باید بداند که تا دقیقه ۸۸ استقلال اسیر تیم ما بود. قبل از بازی هم گفتم که مشکل فوتبال ما این است که یک سری پول بیت المال به یک سری از اشخاص داده می شود که لیاقتش را ندارند و وقتی منافع خود را در خطر می بینند خیلی راحت می آیند و چنین صحبت هایی را مطرح می کنند.

بهاری تصریح کرد: فرق بین محمد رستمی با هافبک های استقلال چه بود؟ نصف بازیکنان ما تا به امروز حتی به تهران هم نیامده بودند، چه برسد به اینکه در ورزشگاه آزادی بازی کنند. این صحبت ها ناراحت کننده است ولی در هر حال همه چیز پول نیست و برخی مواقع بحث غیرت است که بازیکنان ما داشتند. کسانی که چنین حرف هایی را می زنند گویا بویی از غیرت و شرف نبرده اند.

حتما بخوانید:  این دو تا داداش معروف، خیلی وقته با هم قهرن!

وی تصریح کرد: آن‌ها باید شهامت داشته باشند و بگویند بازی فوتبال برد و باخت دارد، این صحبت ها دور از انسانیت است. درود می فرستم به غیرت بازیکنان نود ارومیه که کاری کردند تیم های حریف بخواهند برای توجیه کردن دست به حرف هایی بزنند که واقعیت ندارد.

یحیی بهاری ادامه داد: در این بازی دو، سه بازیکنانمان نبودند و ۲ نفر هم در حین بازی مصدوم شدند. در نیمه اول می دانستیم که بازی سختی داریم ولی از لحاظ فنی بازیکنان نود ارومیه سرتر از بازیکنان استقلال بودند و آبی پوشان تنها از نظر تجربه از ما بهتر کار کردند. چون اولین بار بود که بازیکنان در آزادی بازی می کردند به آنها گفتم که اگر نیمه اول بازی را کنترل کنیم در نیمه دوم می توانیم به آن ها ضربه بزنیم.

مدیر عامل تیم نود ارومیه تصریح کرد: در نیمه دوم به خواسته خود رسیدیم و بعد از گل تغییر سیستم دادیم و فکر می کنم کادر فنی استقلال نفهمیدند که چه اتفاقی افتاده و بازی را بستیم. آن ها چون پول و بهترین امکانات را دارند باید بروند و این‌ها را ببینند. ما با یک کادر بومی کاری کردیم گه اگر اسم تیم ها عوض می شد اختلاف دو تیم بیش از ده گل بود. بازیکنان ما در دقایق آخر خود را برنده دیدند و بازی را ول کردند که منجر به این شد گل تساوی را دریافت کردیم.مطمئن باشید که آینده درخشانی از این بچه ها خواهید دید.

وی تصریح کرد:۱۰ روز پیش یکی از باشگاه‌هها با مربی تیم ما صحبت کرد که البته مربوط به قبل از بازی با استقلال بود. با ۳،۴ گزینه برای سرمربیگری تیم صحبت کردیم چون هدفمان صعود به لیگ برتر است.به خاطر بدهی فرناندز که در سال ۹۵ در تیم شهرداری تبریز بازی می کرد و با توجه به این که بدهی او را گردن باشگاه نود ارومیه انداختند، پنجره ما بسته شد و با جوانان با امیدهای خود بازی کردیم. امسال به احترام هواداران نزدیک به ۷ میلیارد پرداخت کردیم تا پنجره مان باز شود و مطمئن باشید که پر قدرت به لیگ یک و حتی لیگ برتر برمی گردیم.

حتما بخوانید:  بخشنامه دادستانی درباره سایت‌های شرط‌بندی

بهاری عنوان کرد: متاسفانه آنقدر منافع شخصی چشم یک سری ها را بسته که خیلی واقعیت ها را نمی بینند. جای این که بگویند که یک کار فرهنگی را در این بازی انجام دادیم بعد می گویند بازیکنان نود گفتند که کم به ما گل بزنید. استقلال هم منصف بود که به حرف ما گوش کرد کم گل زد! این موضوع خیلی خنده دار است. امید وارم کار های فرهنگی در فوتبال بیشتر از این لگد مال نشود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *