استوری‌ِ جنجالی و مشترک بازیکنان پرسپولیس استوری‌ِ جنجالی و مشترک بازیکنان پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استوری‌ِ جنجالی و مشترک بازیکنان پرسپولیس

استوری‌ِ جنجالی و مشترک بازیکنان پرسپولیس

برترین‌ها: بازیکنان پرسپولیس در فاصله ۷۲ ساعت به دربی، در استوری‌هایی هماهنگ به وضعیت مالی باشگاه انتقاد کردند.

بازیکنان پرسپولیس با انتقاد از عملکرد مدیریتی و مالی این باشگاه استوری هماهنگی در صفحه‌های اینستاگرام خود منتشر کردند. در متن این پیام آمده است:

از بس گفتیم زبانمان فرسود، انگار به وعده‌های پوچ و تو خالی عادت کرده اند! چهار ماه پیش بود که مثل امروز، هزار وعده وفانشده شنیدیم! آنچه بیش از همه ما را اذیت می‌کند، لاف عاشقی عده‌ای است و این که در طول این مدت، هیچ اراده‌ای برای رفع مشکلات ندیده ایم. تنها با ادعای عاشقی که نمی‌شود مشکلات را حل کرد. باید عاشق صادق بود و به بازیکنان احترام گذاشت.

اینهمه کم توجهی بخصوص قبل از دربی و در زمانی که در کورس قهرمانی هستیم خوشایند نیست و ناخودآگاه ما را دچار شک می‌کند، مگر بازیکنان ما شغل دیگری جهت امرار معاش دارند؟! تا حالا از خود سوال کرده‌اید بازیکنی که سه ماه حقوق نگرفته چطور باید زندگی خود را بگذراند!

هواداران عزیز، عرض از این گفته‌ها در میان گذاشتن مشکلات با شما عزیزان بود، مطمئن باشید با تمام وجود برای سربلندی نام پرسپولیس خواهیم جنگید، ولی اتفاقاتی رخ داده هرچند کوچک ممکن است تمرکز بازیکنان را بهم بریزد، بخصوص اختلاف بین اعضای هیات مدیره و مدیرعامل و دیگر بدنه باشگاه که ما را خسته و عصبی کرده است و روز به روز به مشکلات ما اضافه می‌کنند و عده‌ای از آن‌ها یک قولی می‌دهند و عده‌ای دیگر قول‌های دیگر که متاسفانه هیچ کدام عملی نمی‌شود.

حتما بخوانید:  گوترش: حزب‌الله خلعِ سلاح شود

حمله اینستاگرامی بازیکنان پرسپولیس قبل از دربی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *