اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران

اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران

بانی فیلم: اصغر فرهادی از معدود فیلمسازان ایرانی است که حتی زمزمه تدارک او برای ساخت اثری تازه حکم خبری دست اول و بشدت کنجکاوی برانگیز را دارد. بویژه وقتی بشنویم او این بار در داخل کشور فیلم خواهد ساخت.

همانطور که سال گذشته در چنین روزهایی در بخشی از گفت وگو با خبرنگار لاناسیون وعده داده بود: «آنچه می دانم این است که به احتمال زیاد فیلم بعدی‌ام را در ایران مقابل دوربین خواهد رفت، برای من بسیار مهم و بهتر بگویم حیاتی است که نه تنها در ایران فیلم بسازم بلکه آن‌ها را در ایران به نمایش بگذارم».

اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران

این کارگردان ظاهراً قصد دارد فیلم تازه خود را در ایران بسازد. فیلمی که طبق شنیده های خبرنگار بانی فیلم در لوکیشنهای شهر شیراز کلید خواهد خورد. ضمن اینکه گویا حضور بابک کریمی در یکی از نقشهای اصلی فیلم هم قطعی شده است و به احتمال فراوان مدیریت فیلمبرداری را نیز حسین جعفریان، مدیر فیلمبرداری آخرین فیلم فرهادی، «فروشنده» و برخی دیگر از ساخته های این کارگردان از جمله «درباره الی» به عهده خواهد داشت. البته بر اساس اطلاعات رسیده، نهمین فیلم فرهادی بی تردید سال آینده مقابل دوربین خواهد رفت.

به گزارش بانی فیلم، فرهادی طی ماه های گذشته مشغول نگارش فیلمنامه جدیدش بوده و همچنین سناریوی سه فیلم کوتاه را نیز برای سینماگران خارجی نوشته است.

فانتزی «داشتم میرفتم» ساخته فران بروکس، کمدی «نه خیلی زیاد و نه کم» ساخته لوسیا ازکر و درام «تنهایی» ساخته دیوید کوردون سه فیلم کوتاهی هستند که فیلمنامه آنها را فرهادی نوشته است. از این بین دو فیلم اول در اسپانیا اکران شده اند و فیلم سوم هنوز به نمایش درنیامده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آبی و قرمزها در اینستاگرام به جان هم افتادند!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *