اظهارات حاشیه‌سازِ وزیر بهداشت درباره تزریق برکت اظهارات حاشیه‌سازِ وزیر بهداشت درباره تزریق برکت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اظهارات حاشیه‌سازِ وزیر بهداشت درباره تزریق برکت

اظهارات حاشیه‌سازِ وزیر بهداشت درباره تزریق برکت

روزآروز: وزیر بهداشت دولت ابراهیم رئیسی دیروز گفته‌بود: « بسیاری از مسولین‌مان از واکسن داخلی استفاده می کنند، برای مثال حضرت آقا از واکسن برکت استفاده کردند، بنده و بسیاری از اعضای هیات دولت نیز همین‌طور.»

اما بنابر کارت واکسن الکترونیک وزیر بهداشت، گویا واقعیت این است که وزیر بهداشت واکسن برکت نزده و واکسن خارجی اسپوتنیک زده‌است.

وزیر بهداشت می‌گوید برکت زده اما چنین نیست

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با انتشار یک توییت درباره تزریق واکسن توسط وزیر بهداشت اطلاع‌رسانی کرد.

محمدهاشمی در متن این توییت نوشته است: «سواد رسانه‌ای یکی از مهمترین نیاز‌های فعالین فضای مجازی است لذا پی بردن به صدق اینکه وزیر بهداشت دز اول و دوم را اسپوتنیک دریافت کرده و سوم را برکت اصلا کار سختی نیست. پیشتر هم این حاشیه سازی درباره دریافت دز دوم ایشان مطرح بود! بهتر است طوری عمل کنیم که همواره منبع خبری موثق باشیم.»

روز یکشنبه ۱۲ دی ماه صحبت‌های وزیر بهداشت در مراسم آغاز فاز سوم مطالعات بالینی واکسن نورا مبنی بر استفاده وی و هیات دولت از واکسن ایرانی، حاشیه‌ساز شده بود. او در پاسخ به سوالی تاکید کرده بود: «بسیاری از مسولین‌مان از واکسن داخلی استفاده می‌کنند، برای مثال حضرت آقا از واکسن برکت استفاده کردند، بنده و بسیاری از اعضای هیات دولت نیز همینطور.»

پس از انتشار این سخنان برخی در شبکه‌های اجتماعی مدعی شدند که وزیر بهداشت واکسن روسی اسپوتنیک را تزریق کرده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  برگزاری راهپیمایی روز کارگر در تهران

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *