امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

خبرگزاری فارس: آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ و نخستین مرحله از بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی روز پنج‌شنبه ۲۳ و روز جمعه ۲۴ خرداد در ۶ گروه آموزشی در ۷۷ شهرستان مختلف کشور و ۱۶۲ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۸ و نخستین مرحله آزمون ورودی بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۱ کد رشته امتحانی برای تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد تعداد ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب ثبت‌نام کردند که داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و داوطلبان تا پایان امروز چهارشنبه ۲۲ خرداد برای دریافت کارت مهلت دارند.

امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد

به گفته حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، تا عصر سه‌شنبه ۲۱ خرداد بیش از ۷۰ درصد از داوطلبان کارت خود را دریافت کرده‌اند و داوطلبان دیگر نیز باید سریع‌تر برای دریافت کارت اقدام کنند تا در لحظات پایانی با مشکل مواجه نشوند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شرایط کشور از چه زمانی به حالت عادی برمی‌گردد؟

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *