امید پرسپولیس ایران نیامد، راهی مجارستان شد امید پرسپولیس ایران نیامد، راهی مجارستان شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / امید پرسپولیس ایران نیامد، راهی مجارستان شد

امید پرسپولیس ایران نیامد، راهی مجارستان شد

ورزش سه: شهاب زاهدی که به واسطه‌ی جنگ پیش‌آمده میان روسیه و اوکراین، تصمیم به جدایی از تیم فوتبال زوریا گرفت و بعد از دو فصل موفق در این تیم و حضوری ۴ ساله در لیگ اوکراین، سرانجام زاهدی از فوتبال این کشور به واسطه‌ی جنگ پیش‌آمده خارج شد.

با توجه به ضعف خط حمله‌ی پرسپولیس و تبصره‌ی اعمال شده از سوی فیفا درباره‌ی بازیکنان لیگ‌های روسیه و اوکراین، شایعاتی درباره‌ی پیوستن زاهدی به تیم فوتبال پرسپولیس و بازگشت او به جمع سرخ‌پوشان مطرح شده بود.

امید پرسپولیس ایران نیامد، راهی مجارستان شد

اما برخلاف گمانه‌زنی‌ها، شهاب زاهدی ۲۶ ساله که به تازگی توانسته نظر کادرفنی تیم ملی را هم جلب کند، تصمیم به ادامه‌ی حضور در فوتبال اروپا گرفت و با تیم پوشکاش آکادمیا مجارستان قراردادش را به امضا رساند.

زاهدی شب گذشته در تست‌های پزشکی شرکت کرد و امروز به صورت رسمی و بعد از اعلام نتایج تست‌های پزشکی، قراردادش را با این تیم مجارستانی نهایی کرد.

گفتنی است که تیم فوتبال پوشکاش آکادمیا در رتبه‌ی دوم لیگ مجارستان قرار دارد و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با تیم فرنس‌واروش رقابت دارد و فرنس‌واروش با ۴۶ امتیاز صدرنشین است و تیم پوشکاش آکادمیا با ۴۱ امتیاز در رتبه‌ی دوم قرار دارد.

در هفته‌ی بیست و چهارم لیگ مجارستان فردا تیم فوتبال پوشکاش آکادمیا میزبان پاکسی است که بعید به نظر می‌رسد شهاب زاهدی در ترکیب تیمش در مسابقه فردا جای گیرد اما یاران زاهدی جمعه ۲۷ اسفندماه به مصاف تیم زالائگرسگی خواهند رفت که احتمالاً این مسابقه از هفته‌ی بیست و پنجم لیگ مجارستان، مسابقه‌ی رونمایی از خرید ایرانی تیم فوتبال پوشکاش آکادمیا خواهد بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ماجرای ناپدید شدن ۲۰ ثانیه‌ای زهرا

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *