انتقاد تند فراستی از فیلم جدید مهدویان انتقاد تند فراستی از فیلم جدید مهدویان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / انتقاد تند فراستی از فیلم جدید مهدویان

انتقاد تند فراستی از فیلم جدید مهدویان

برترین‌ها: مسعود فراستی؛ منتقد جنجالی سینما  در اظهاراتی در برنامه سینمای «هفت» به شدت از فیلم «بازنده» ساخته مهدویان انتقاد کرده است.

انتقاد تند فراستی از فیلم جدید مهدویان

فراستی:

دو دقیقه اول فیلم را وقتی فیلمساز را در نظر بگیریم، دلم آدم می سوزد. کارگردان فیلمسازی است که جلو نخواهد رفت. فیلم همان دو دقیقه اول تمام می شود با این شیوه معرفی دو شخصیت اصلی فیلم. دوربین پشت سر بی معناست. وقتی باید اکت بازیگر را ببینیم دوربین همچنان پشت سر آن هاست.

این شروع یک داستان پلیسی به ما نمی دهد. مشکل اصلی کار فیلمنامه است. این مشکل اصلی مهدویان است. کارگردانی و بازی ها در فیلم فاجعه است. کارگردانی حتی یک تعلیق کوچک را هم نمی تواند بسازد. در همان پلان اول یک الله می بینم که به آینه نصب شده. این خوبه به شرط آنکه شخصیت ها اهل آن باشند.

که نیستند. شخصیت اصلی ساخته نمی شود و ریا کار می ماند. فیلم های متعددی وجود دارد که قهرمان ان ها بازنده است اما قهرمان سمپات می شود. فیلم سعی نی کند از این ویژگی را داشته باشد اما نمی تواند. شخصیت اول حتی بازنده هم نیست. شخصیت اصلی دو اکت فاعلانه دارد که باور پذیر نمی شود.

فیلم کمدی ناخواسته هم دارد. از اول فیلم دندان شخصیو اول درد می کند. انگار فیلمساز شنیده است که قهرمان باید یک نقص انسانی داشته باشد و دندان درد برای او گداشته است. دندان درد کار نمی کند و مخاطب برایش بی اهمیت می شود. ترس از محیط بسته درفیلم ساخته نمی شود ولی قهرمان ادعای آن را دارد و درمان این ترس هم کمدی می شود.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *