اولتیماتوم کالدرون: پرسپولیس تا جمعه فرصت دارد اولتیماتوم کالدرون: پرسپولیس تا جمعه فرصت دارد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اولتیماتوم کالدرون: پرسپولیس تا جمعه فرصت دارد

اولتیماتوم کالدرون: پرسپولیس تا جمعه فرصت دارد

خبرگزاری تسنیم :گابریل کالدرون با اشاره به اینکه هیچ وقت دوست ندارد به خاطر مسائل مالی تیمش را دچار مشکل و بحران کند، گفت: شرایط من همانند استراماچونی است اما به خاطر تربیتی که دارم برای پول چنین کارهایی را انجام نمی‌دهم.

ایران با عراق بازی داشت اما سرمربی شما ۳ روز قبل از بازی به ایران آمد. من نمی‌توانم این موضوع را بپذیرم. من فردی نیستم که یک روز قبل از بازی تیمم را رها کنم. مشکل استراماچونی و ویلموتس همان مشکل من است اما به تیم، طرفداران و بازیکنان احترام می‌گذارم.

وی افزود: اکنون به بازی روز جمعه با نساجی فکر می‌کنم و روز شنبه آینده به مرخصی می‌روم. برای بازگشت به ایران شرایطی دارم که باشگاه باید آنها را فراهم کند.

کالدرون تهدید به جدایی کرد

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: ۶ ماه با تمام وجود و با مشکلاتی که بود کار کردم اما اکنون باید شرایط ادامه کار فراهم شود. مربی دروازه‌بان‌های ما ۶ ماه است که در ورزشگاه شهید کاظمی می‌خوابد. من از جیب خودم برای باشگاه وسایل خریدم و پول بلیت خودم و دستیارانم را دادم هر چند باشگاه گفته فردا این پول را به من می‌دهد.

کالدرون عنوان کرد: به باشگاه تا ۲۷ دسامبر (جمعه هفته جاری) فرصت دادم که شرایط را مهیا کند. باشگاه ابتدا باید طلب‌های بازیکنان که از سال گذشته مانده را بدهد. نکته بعدی این است که تا پیش از ۶ ژانویه تکلیف خرید دو سه بازیکن و تکلیف اردوی قطر باید مشخص شود. دو ماه پیش درخواست این اردو دادم اما هنوز خبری نشده است.

حتما بخوانید:  طارمی با درخشش خود، پورتو را فینالیست کرد

وی گفت: باشگاه باید روش کارش را عوض کند. ما برای ادامه کار نیاز به یک مهاجم خارجی سطح بالا داریم و نمی‌توانیم تمام بار را روی دوش علیپور بگذاریم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: دوست دارم برگردم و این پروژه را تمام کنم. اگر شرایطی که گفتم انجام شود به ایران برمی‌گردم. بخشی از قسط اول و قسط دوم قراردادم از سوی باشگاه پرداخت نشده است. مردم بدانند که من وظیفه اخلاقی‌ام را انجام دادم و به خاطر احترامی که برای خودم، هواداران و بازیکنان قائل بودم، ماندم. اگر شرایط درست شود امسال یک جام می‌گیریم.

کالدرون گفت: بعد از مذاکرات ابتدایی در ترکیه و پذیرفتن مربیگری پرسپولیس به آرژانتین رفتم و سپس به ایران آمدم اما دیدم مبلغ قراردادم ۱۰۰ هزار دلار کمتر از چیزی است که به من گفته بودند. از این موضوع ناراحت شدم اما ماندم و کار کردم. گفتند ۱۰۰ هزار دلار کسر شده را در پاداش‌ها جبران می‌کنند اما این اتفاق هم رخ نداده است. من ۴۰ درصد پولی که از تیم‌های دیگر می‌گرفتم با پرسپولیس قرارداد بستم و تا امروز هم با تمام توان کار کردم چرا که احساس کردم چالش جدیدی با این هواداران پیش‌رویم قرار دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *