ایلان ماسک: مریخ به ساکنان زمینی نیاز دارد ایلان ماسک: مریخ به ساکنان زمینی نیاز دارد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ایلان ماسک: مریخ به ساکنان زمینی نیاز دارد

ایلان ماسک: مریخ به ساکنان زمینی نیاز دارد

انتخاب: ایلان ماسک که از مدت‌ها پیش درگیر پروژه‌هایی درباره سفر به فضا و به ویژه سرمایه گذاری روی مریخ است، اخیرا در توییت‌هایی اعلام کرده زمینی‌ها باید هر چه سریعتر به مریخ سفر کنند چرا که این سیاره به ساکنان زمینی نیاز دارد.

ایلان ماسک در توییت‌های خود درباره “سقوط جمعیت قریب الوقوع زمین”، قصد دارد زندگی را به مریخ بکشاند. او می‌گوید در مریخ “نیاز زیادی به مردم” وجود دارد.

ایلان ماسک: مریخ به ساکنان زمینی نیاز دارد

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، مدت‌ها آرزوی استعمار مریخ را در سر داشته است و به نظر می‌رسد با یک مهلت تعیین شده و برنامه عملیاتی آماده انجام این کار است. وی اخیراً با انتشار توییتی اعلام کرد که سقوط جمعیت یک مشکل بزرگتر از آن است که مردم متوجه می‌شوند و این مشکل فقط در زمین است. چه چیزی ماسک را وادار به اعلام چنین نظرات جسورانه‌ای کرد؟

ماسک، خود، پدر ۷ فرزند است، اما در کنار وظیفه پدری او مدیرعامل تسلا و پروژه اسپیس ایکس است که اهداف وی را برای تشویق سفر به فضا توجیه می‌کند. ایلان ماسک می‌خواهد آینده‌ای جدید خلق کند، اما او فعلا در مرحله عبور از گذشته گیر کرده است.

نظرات جنجالی ماسک در توییتر، همیشه نظرات جسورانه و بحث برانگیزی است و او با توییت هایش خود را به سرخط خبر‌ها می‌رساند. ایلان ماسک مدتی پیش به برنامه‌های خود برای انتقال انسان به مریخ اشاره کرده است و سرانجام او یک جدول زمانی برای این کار در نظر گرفته است. وی در ماه فوریه گفت: “پنج سال و نیم. ” اگرچه این مهلت زیادی نیست، اما ماسک امیدوار است پیشرفت‌های فناوری زیادی که امروز وجود دارد به تحقق وعده او کمک کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اعتراض همتی و مهرعلیزاده؛ رئیسی منصرف شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *