برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می‌زنیم برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می‌زنیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می‌زنیم

برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می‌زنیم

انتخاب: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تحریم ها باعث خودکفایی بسیار بالایی در تولید تجهیزات دفاعی شده و این خودکفایی ها و تولیدات در سال جاری تقویت خواهد شد. ما برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می زنیم.

سردار تنگسیری گفت: با توجه به پیام اخیر فرمانده کل سپاه به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر همراه بودن با مردم برای رفع مشکلات اقتصادی آنها و رونق تولید حداکثری، آمادگی کامل خود و همرزمان دریادل را اعلام کرده و مفتخریم خود را خادم مردم شریف کشور می دانیم، ما اعضای یک خانواده هستیم و برای عزت و زندگی شرافت مندانه مردم حاضریم جانمان را تقدیم کنیم.

وی ادامه داد: با توکل بر خداوند سبحان بر مشکلات اقتصادی امروز کشور هم فائق خواهیم آمد و این آخرین مکر پوشالی دشمن که تحریم اقتصادی است را پیروزمندانه پشت سر خواهیم گذاشت و با عمل به تدابیر ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای(حفظه الله) از این گردنه هم عبور خواهیم کرد.

برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می‌زنیم

سردار تنگسیری خاطر نشان کرد: در گام دوم انقلاب باید همه گوش به فرمان نایب امام زمان(عج)، رهبر عزیزمان آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) باشیم و به آنچه می فرمایند عمل کنیم، خیر دنیا و آخرت ما در این است.

وی افزود: همانگونه که رهبری فرمودند یکدیگر را تواصی به حق و تواصی به صبر، کنیم. این وعده خداست اگر انسان ها اهل تواصی به حق و تواصی به صبر شدند دچار خسران نمی شوند، ضرر و زیان نمی بینند، انسان ها رشد و تعالی پیدا می کنند، آن وقت جامعه هم به تبع آن رشد می کند و به سعادت می رسد.

حتما بخوانید:  درخواست سردار کمالی برای افرایش حقوق سربازان

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تحریم ها باعث خودکفایی بسیار بالایی در تولید تجهیزات دفاعی شده و این خودکفایی ها و تولیدات در سال جاری تقویت خواهد شد.

دریادار تنگسیری به خدمات نیروی دریایی سپاه در ساخت بیمارستان ها، درمانگاه های تخصصی، اسکله های صیادی، موج شکن ها، حوضچه های شناوری، مدارس، خانه های عالم و مددجویان، جاده سازی ها و آبرسانی ها و ده ها طرح و پروژه عمرانی در مناطق محروم و تشکیل بسیج دریایی مردم پایه برای ایجاد اشتغال و ثبات امنیت پایدار موثر اشاره کرد و افزود: در سال جاری نیز با همت و تلاش شبانه روزی همرزمان جهادی و انقلابی مان حجم این فعالیت های خدماتی افزایش یافته و با توجه به لبیک فرمانده کل سپاه محضر رهبر عزیزمان، با جهش پرشتاب ادامه و عملیاتی خواهد شد.

در ادامه این بازدید سردار تنگسیری با حضور در جمع صیادان روستای بحل شهرستان جاسک به مشکلات مطرح شده آنها توجه و اظهار امیدواری کرد در نیمه اول امسال موارد خواسته شده برطرف شود و در این خصوص، مهندسی نیروی دریایی سپاه متعهد شد جاده این روستا را آسفالت و یک واحد برج نور روشنایی در ایستگاه شناورهای مردمی ایجاد نماید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: ما متفخریم خادم مردم هستیم، جنس ما از مردم هست و برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می زنیم ما امروز با کمک شما مردم عزیز و جوانان دریادل بسیجی برای تحقق کامل فرمان حکیمانه و عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که هم در پیام نوروزی و هم در سخنرانی ابتدای سال جدید تاکید فرمودند، کمر همت ببندیم.

حتما بخوانید:  مهمانی لندن، سفیر ایران را برکنار کرد

در پایان دیدار مردمی، ساکنین روستاهای ساحل نشین منطقه جاسک، از تلاش ها و مجاهدت های فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیگیری و رفع مشکلات صیادان محلی منطقه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *