برترین‌ها، برند محبوب مجلات اینترنتی در سال ۹۸ برترین‌ها، برند محبوب مجلات اینترنتی در سال ۹۸ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / برترین‌ها، برند محبوب مجلات اینترنتی در سال ۹۸

برترین‌ها، برند محبوب مجلات اینترنتی در سال ۹۸

برترین‌ها: ششمین جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان با مشارکت جمع کثیری از فعالان اقتصادی و بازرگانی روز دوشنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و در طی این همایش، ضمن معرفی برند‌های محبوب سال ۱۳۹۸ منتخب گسترده‌ترین نظرسنجی مردمی در زمینه محبوبیت، از مدیران این برند‌ها قدردانی بعمل آمد.

در این همایش، آقای اسدی دبیر اجرایی همایش ضمن تاکید بر تلاش‌های انجام شده در دبیرخانه جشنواره در اجرای یک نظرسنجی مردمی عادلانه به آمار این نظرسنجی اشاره کرده و عنوان کردند: با جمع آوری ۲.۵۴۳.۹۴۳ رای مردمی در این نظرسنجی که به مدت چهار ماه به طول انجامید، برند‌های محبوب مردم در ۱۵۲ گروه کالا و خدمات شناسایی و انتخاب شدند.

ایشان به پایگاه مردمی این برند‌ها در کسب خوشنامی و جلب رضایت مصرف کنندگان اشاره کرده و اظهار امیدورای کردند این اقدامات بتواند بیش از پیش، جایگاه مصرف کنندگان را در فضای کسب و کار ارتقا بخشد و همچنین در توسعه خرید‌های مبتنی بر برند در جامعه تاثیرگذار باشد.

در گروه مجلات اینترنتی با حمایت شما مخاطبان عزیز، مجله اینترنتی برترین‌ها با کسب اکثریت آرا تندیس زرین این گروه را از آن خود کرد.

برترین‌ها، برند محبوب مجلات اینترنتی در سال ۹۸

برترین‌ها، برند محبوب مجلات اینترنتی در سال ۹۸

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  توزیع برنج، روغن، سیب و پرتقال با قیمت مصوب

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *