برنامه بازی‌های استقلال و پرسپولیس در آسیا برنامه بازی‌های استقلال و پرسپولیس در آسیا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / برنامه بازی‌های استقلال و پرسپولیس در آسیا

برنامه بازی‌های استقلال و پرسپولیس در آسیا

خبرگزاری تسنیم: با برگزاری دیدارهای هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در منطقه غرب، چهره تیم‌های صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات مشخص شد. از چهار نماینده ایران که در این مسابقات حضور داشتند، دو نماینده یعنی استقلال و پرسپولیس به جمع ۱۶ تیم برتر راه یافتند و دو تیم دیگر یعنی شهر خودرو و سپاهان با این مسابقات وداع کردند.

با توجه به برگزاری متمرکز بازی‌ها در کشور قطر، دیدارهای مرحله حذفی به صورت تک بازی برگزار خواهد شد که روزهای شنبه و یکشنبه، دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی برگزار خواهد شد و روز دوشنبه برای دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی قرعه‌کشی صورت می‌گیرد.

در صورتی که استقلال و پرسپولیس بتوانند از سد رقبای خود در این مرحله عبور کنند، احتمال برخورد آنها در مرحله یک چهارم نهایی با قرعه‌کشی نیز وجود دارد.

تیم‌های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب:

گروه A:1- الاهلی عربستان۲- استقلال ایران

گروه B:1- پاختاکور ازبکستان۲- شباب‌الاهلی امارات

گروه C:1- پرسپولیس ایران۲- التعاون عربستان

گروه D:1- النصر عربستان۲- السد قطر

برنامه بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی به شرح زیر است:

شنبه – ۵ مهر ماه ۹۹الاهلی عربستان – شباب‌الاهلی امارات، استادیوم الجنوب، ساعت ۱۷:۱۰ به وقت تهران (۱۶:۴۰ به وقت تهران)پاختاکور ازبکستان – استقلال ایران، استادیوم الجنوب، ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران (۲۰:۴۵ به وقت دوحه)

یکشنبه، ۶ مهرماهپرسپولیس ایران – السد قطر، استادیوم اجوکیشن سیتی، ساعت ۱۷:۱۰ به وقت تهران (۱۶:۴۰ به وقت تهران)النصر عربستان – التعاون عربستان، استادیوم اجوکیشن سیتی، ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران (۲۰:۴۵ به وقت دوحه)

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  قیمت طلای سرخ ۲ برابر شد!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *