بیانیه مشاوران میرحسین موسوی درباره وقایع اخیر بیانیه مشاوران میرحسین موسوی درباره وقایع اخیر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بیانیه مشاوران میرحسین موسوی درباره وقایع اخیر

بیانیه مشاوران میرحسین موسوی درباره وقایع اخیر

سایت دیده بان ایران: مشاوران مهندس میر حسین موسوی در بیانیه ای نسبت به اقدامات انجام شده و توهین برخی رسانه های رسمی به ایشان اعتراض کردند.

قرار دادن عکس میرحسین موسوی و ترامپ در صفحه اول روزنامه تهران تایمز موجی از انتقادات را در پی داشته است.

بیانیه مشاوران میرحسین موسوی درباره وقایع اخیر

متن بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم

ابتلای آقای مهندس میرحسین‌ موسوی و سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد به بیماری کرونا برای دلبستگان به این وجدان‌های بیدار ملت نگرانی به وجود آورده و سوال مجدد مردم را بر انگیخته است که در این ده سال کدامین پیش‌بینی محصوران دل‌آگاه نادرست از کار در آمده و آنان به چه گناه متحمل برخی از ناصواب‌ترین رفتارهایی شده اند که تاریخ از این زمانه به یاد خواهد سپرد. پاسخ‌هایی که به این پرسش‌ها می‌دهند کسی را قانع نکرده است، چه رسد به فردائی که یقوم الحساب.

این ایام از هر خاندان که یاد می‌کنی فاجعه، داغی بر جانش گذاشته و از هر جمع دوستان که نام می‌بری داستانی برای گریستن دارد. آیا وقت آن نرسیده است که به کوچ نزدیک و ناگزیر بیندیشیم و از فرصت‌های باقی مانده برای جبران هر مقدار از خطاهای انجام گرفته استفاده کنیم.

ای کاش نگاهی به گذشته بیندازیم که مهلت‌های بازگشت چه زود از دست می روند و هرچه جلوتر آمده ایم چقدر کوتاه‌تر شده اند. شاید مجال کنونی از آنها هم‌ مختصرتر باشد.

ای کاش خیرخواهی‌ها پذیرفته شوند و از اصرار بر رویه‌های غلط دست کشیده شود.

آری، اصلاح به معنای پذیرش اشتباهات گذشته است، اما بنگریم که نپذیرفتن خطا چطور دنیا را به آتش کشیده است. به خلاف آنچه برخی تصور می‌کنند این رویاروئی دو اراده نیست، بلکه مواجهه حقیقت و پندار است. از آخرین پیام های حسین بن علی (ع) درس بگیریم که ایاک و ظلم من لا یجد علیک ناصرا الا الله. بترس از ستم در حق کسی که جز خداوند دادرسی ندارد.

حتما بخوانید:  آلبوم ناشنیده‌ای از شجریان به بازار خواهد آمد

حصر اکنون بعد از ده سال بیشتر از هر زمان دیگر غیرقابل‌توجیه و بی‌فایده است. باید با مردم از در دوستی در آمد و عزیزان‌شان را از تمامی حبس‌ها و حصرها به آغوش آنان باز گردانید. باشد که چنین اقدامی، نویدبخش اصلاح پذیری در سطوح نظام و گامی امید آفرین جهت ترمیم شکاف میان مردم و حاکمان شود.

اردشیر امیرارجمند، محمد باقریان، قربان بهزادیان نژاد، سیدعلیرضا بهشتی شیرازی، سیدعلیرضا حسینی بهشتی، سیدمحمدرضا حسینی بهشتی، ابوالفضل فاتح، فرشاد مؤمنی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *