بیانیه پرسپولیس در خصوص دادگاه CAS بیانیه پرسپولیس در خصوص دادگاه CAS | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بیانیه پرسپولیس در خصوص دادگاه CAS

بیانیه پرسپولیس در خصوص دادگاه CAS

ورزش سه: باشگاه پرسپولیس از ارسال نامه دادگاه عالی ورزش در خصوص شکایت باشگاه النصر عربستان خبر داد.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای تازه به شایعاتی که از صبح امروز در فضای خبری حوزه این باشگاه منتشر شده‌اند، واکنش نشان داد. خبر این بود که باشگاه النصر عربستان توانسته شکایت خود در دادگاه عالی ورزش را به جایی برساند که این دادگاه با ارسال نامه به ای اف سی، خواهان تعویق مسابقه شود.

پرسپولیس در بیانیه خود، وجود یک نامه را تایید کرده که البته ارتباطی با خبر مذکور ندارد. سرخ ها نوشته‌اند: «دادگاه عالی داوری ورزش (CAS) در تاریخ ۱۲/۹/۱۳۹۹ ضمن ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، ثبت شکایت باشگاه النصر عربستان علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا و پرسپولیس در این دادگاه را به اطلاع مسئولان باشگاه رساند.»

بیانیه پرسپولیس درمورد نامه دادگاه عالی ورزش

در واقع پرسپولیس با رد هرگونه نامه دباره تعویق بازی، تنها به درخواست دادگاه CAS برای دفاعیات در این پرونده اشاره کرده و ادامه داده است: این دادگاه از خواندگان پرونده مورد اشاره درخواست کرد تا نظرشان را در خصوص برخی از نکات آئین‌‌رسیدگی به خصوص رسیدگی به صورت فوری به این پرونده جهت صدور رای تا قبل از تاریخ برگزاری مسابقه فینال، حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت اعلام کنند.

پرسپولیسی ها که پیش تر یک بار در کمیته انضباطی و یک بار در کمیته استیناف رای این پرونده را متوجه خود دیدند، حالا بار دیگر بر محق بودن خود در این ماجرا تاکید کرده و می‌گویند: مدیریت و تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس ضمن بررسی لازم و اخذ نظر از متخصصان امر حقوق ورزشی، با توجه به شکست تیم النصر در مسابقه نیمه نهایی و همچنین نتایج دو مرحله رسیدگی در کمیته انضباطی و کمیته استیناف AFC و بی‌پایه و اساس بودن ادعاهای باشگاه عربستانی علیه پرسپولیس، مخالفت قاطع خود را با این شرایط اعلام داشته و همچنان به شایستگی فنی و حقوقی حضور پرسپولیس در مسابقه فینال تاکید دارد.

حتما بخوانید:  ادعای صحرا کریمی علیه آهنگساز مشهور ایرانی

اگرچه شواهد از برتری پرسپولیس در این پرونده خبر می‌دهند اما همچنان باشگاه النصر در فاصله ۱۶ روز تا تاریخ مقرر فینال، سماجت خود در موضوع نقل و انتقالات پرسپولیس را ادامه می‌دهد و امیدوار است که آن را به هر نحوی که شده به سرانجام برساند.

اما از نظر ای اف سی پرسپولیس بدون ایراد راهی فینال شده و حالا باید دید که دادگاه عالی ورزش چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت. البته نکته مهم این است که دادگاه CAS بخش استیناف خواهی و تجدید نظر دارد که مشخص نیست اگر کار به آنجا بکشد، ای اف سی چه تصمیمی درباره تاریخ بازی خواهد گرفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *