تساوی دربی سرد، بد و زشتِ استقلال – پرسپولیس تساوی دربی سرد، بد و زشتِ استقلال - پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تساوی دربی سرد، بد و زشتِ استقلال – پرسپولیس

تساوی دربی سرد، بد و زشتِ استقلال – پرسپولیس

فارس: دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شده است.نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تساوی دربی سرد، بد و زشتِ استقلال - پرسپولیس

داور: موعود بنیادی‌فرد

کمک‌ها:حسن ظهیری- علیرضا ایلدورم

کمک داور اضافه: علی صفایی

کارت زرد: کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، امید عالیشاه، سعید آقایی، یحیی گل محمدی از پرسپولیس، فرهاد مجیدی، آرش رضاوند، فرزاد مجیدی، محمد حسین مرادمند، بهزاد غلامپور و یامگا از استقلال

کارت قرمز:

گل:

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، جعفر سلمانی، روزبه چشمی ( آرش رضاوند – ۷۴)، مهدی مهدی‌پور، رضا آذری( ۶۷- زبیر نیک نفس)، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد( ۸۸- ارسلان مطهری).

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، امید عالیشاه( ۹۰- حامد پاکدل) ، فرشاد فرجی،علی نعمتی، میلاد سرلک،کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، مهدی ترابی،سعید آقایی، وحید امیری و عیسی آل کثیر( ۷۸- مهدی عبدی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

شرح خلاصه دیدار:

دقیقه ۸۶نفوذ محمد دانشگر از سمت راست و پاس وی برای روی ژستد هم حاصلی برای استقلالی‌ها به همراه نداشت. کادر فنی استقلال در این صحنه معتقد بودند که روی مهاجم‌شان خطا صورت گرفته است.

دقیقه ۸۰در این دقایق فشردگی در میانه میدان و اشتباهات از سوی بازیکنان هر دو تیم مانع از ایجاد موقعیت خطرناک برای سرخابی‌ها شد.

دقیقه ۶۲حمله همه جانبه تیم فوتبال پرسپولیس و نفوذ وحید امیری با واکنش حسین حسینی همراه بود که مانع گلزنی بازیکنان پرسپولیس شد.

دقیقه ۵۵کرنر برای استقلال را بازهم مهدی‌پور ارسال کرد که با ضربه سر ژستد همراه بود. حامد لک این توپ را در دو مرحله جمع کرد و برخوردی هم با دانشگر داشت.

حتما بخوانید:  ۸۷درصد مخاطبان برترین‌ها زیر خط فقر جدید!

دقیقه ۵۰نفوذ مهدی ترابی روی پاس سعید آقایی، پرسپولیس را در موقعیت مناسبی قرار داد که پاس رو به بیرون ترابی را وحید امیری نتوانست به گل تبدیل کند.

دقیقه ۴۷سانتر مهدی شیری از سمت راست با ضربه سر وحید امیری همراه بود که توپ با فاصله کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳سانتر روی ژستد برای حسین‌زاده را حامد لک به خروج به موقع جمع کرد.

دقیقه ۴۰سانتر امید عالیشاه را حسین حسینی به سختی جمع کرد و با یک پرتاب سریع بازی را برای سایر هم تیمی‌هایش به جریان انداخت.

دقیقه ۳۶کرنر برای استقلال با سانتر مهدی پور همراه بود که مدافعان پرسپولیس به خوبی توپ را کنترل و دفع کردند. ضربه بازیکن استقلال در ریباند هم با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰یک و دوی مهدی شیری و وحید امیری در داخل محوطه جریمه استقلال و ضربه نهایی امیری دروازه آبی‌پوشان را تهدید کرد.

دقیقه ۱۴پاس رضا آذری برای حسین‌زاده وی را در موقعیت تک به تک قرار داد که داور این صحنه را آفساید اعلام کرد. تصمیم داور اعتراض شدید اعضای کادر فنی استقلال را به همراه داشت.

دقیقه ۱۲سانتر یامکا برای روی ژستد، مهاجم آبی‌پوشان را در یک موقعیت خوب قرار داد که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه حامد لک به بیرون رفت.

دقیقه ۶نفوذ مهدی شیری و ضربه نهایی مهدی ترابی با برخورد به مدافعان استقلال راهی کرنر شد.

دقیقه ۴کرنر برای استقلال با سانتر مهدی مهدی‌پور و ضربه سر سیاوش یزدانی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

حتما بخوانید:  جنجال صحبت‌های بهاره رهنما درباره آزار زنان

دقیقه ۲نفوذ یامگا روی پاس حسین‌زاده خط دفاعی تیم پرسپولیس را تحت فشار قرار داد که این حمله در نهایت با شوت حسین‌زاده و برخورد به مدافعان پرسپولیس راهی اوت شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *