تفاوت قیمت برخی خودرو‌ها از کارخانه تا بازار تفاوت قیمت برخی خودرو‌ها از کارخانه تا بازار | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تفاوت قیمت برخی خودرو‌ها از کارخانه تا بازار

تفاوت قیمت برخی خودرو‌ها از کارخانه تا بازار

برترین‌ها: در حالی ایران خودرو شرایط جدید فروش فوری چهار مدل خودرو را اعلام کرده که اختلاف قیمت کارخانه با بازار آزاد بسیار زیاد است. به طور مثال قیمت پبش فروش خودروی پژو ۲۰۶، ۶۷ میلیون تومان است که در بازار آزاد ۹۷ میلیون تومان فروخته می‌شود!

ایران خودرو امروز چهار مدل خودرو را با شرایط اعلامی در جدول پیش فروش کرده است. این شرکت غالبا هر روز دو مدل خودرو را در طرح های فروش فوری عرضه می کرد.

بهای در نظر گرفته شده برای پژو ۴۰۵ بنزینی با مشخصات اعلامی در جدول ۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان و برای پژو ۲۰۶ تیپ دو ۶۷ میلیون و ۲۸۳ هزار و ۴۰۰ تومان است. پژو پارس LX ۸۴ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۴۰۰تومان و رانا با قیمت ۶۷ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۴۰۰ تومان است. مشخصات اعلامی در جدول اعلام شده است.

گفتنی است مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نیستند.

ععع

پیشتر رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با اشاره به اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار گفته بود: کاهش عرضه و فروش خودروی کارتکسی از سوی شرکت‌های خودروسازان زمینه افزایش قیمت‌ها را در بازار آزاد ایجاد کرده است. 

همزمان با آغاز پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو، قیمت ۴ چهار مدل اعلام شده در بازار آزاد به شرح زیر است: 

ععع

ععع

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بیژن مرتضوی به کرونا مبتلا شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *