تلخ و تکان‌دهنده: هواداری که به کام مرگ رفت تلخ و تکان‌دهنده: هواداری که به کام مرگ رفت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تلخ و تکان‌دهنده: هواداری که به کام مرگ رفت

تلخ و تکان‌دهنده: هواداری که به کام مرگ رفت

ورزش سه: ویدئوی تکان دهنده ای از دو نوجوان طرفدار سپاهان منتشر شده که با هیجان اتوبوس این تیم را به مقصد فولادشهر مشایعت می‌کنند.

در صورت این نوجوان اصفهانی چیزی جز عشق و علاقه به فوتبال و تیم محبوبش نیست و او در تصاویر سلفی در حال ابراز علاقه و سوت و کف زدن به تیم سپاهان است در حالیکه اتوبوس تیم در اغلب اوقات در پس زمینه تصویر قرار گرفته است.

هوادار سپاهان در حال همراهی این تیم درگذشت

او به همراه دوستش در هوای بارانی اصفهان، در حال اسکورت کاروان سپاهانی است. چیزی که محرم نویدکیا قبلا بارها بابت آن تذکر داده و از هواداران خواسته بود این کار را انجام ندهند اما باید قبول کرد که حداقل در این سن و سال توصیه این چنینی کمتر مورد توجه قرار بگیرد اما چه بهای سنگینی برای این بی توجهی وقتی که یک نوجوان امیدوار به زندگی با یک بی احتیاطی جان خود را از دست می‌دهند.

متعاقب بعد از انتشار خبر هولناک مرگ هوادار سپاهان بر اثر سانحه رانندگی تصاویری از بیمارستان و دوست او که به عنوان راننده در حال راندن موتور است منتشر شده. در حالیکه او مشغول نشان دادن فیلم ها به ماموران نیروی انتظامی است تا درباره حادثه رخ داده صحبت کند. تصویری که عکس تلخ پوشانده شدن جسد این نوجوان کنار خیابان با یک پارچه خاکی رنگ را تکمیل می‌کند.

پیش از این دو تصویر اما تنها شور زندگی و علاقه به فوتبال است که از داخل ویدئوهای این پسر علاقمند به فوتبال زبانه می‌کشد.

هوادار سپاهان در حال همراهی این تیم درگذشت

چقدر تلخ و باورنکردنی و آزاردهنده و حسرت بار است وقتی که این تصاویر را کنار هم می‌گذاریم‌. تصاویری که از آغاز تا پایان یک فاجعه را به تصویر می‌کشد.

حتما بخوانید:  «امید» امسال هم به ایران بازگشت

چقدر تلخ و چقدر باورنکردنی.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *