تنش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تنش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تنش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

تنش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

خبرگزاری ایسنا: درحالی که علیرضا بهشتی برای حضور در برنامه “من بهشتی هستم” که به مناسبت نودمین سالروز تولد شهید بهشتی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شد در سالن شریعتی حضور داشت، این مراسم به دلیل اعتراض برخی دانشجویان لغو شد.

در حالی که قرار بود روز گذشته علیرضا بهشتی و صادق آهنگران در نودمین سالروز تولد شهید بهشتی در جمع دانشجویان سخنرانی کنند این مراسم به دلیل اعتراض عده‌ای از دانشجویان به حضور علیرضا بهشتی لغو شد.

این درحالی بود که علیرضا بهشتی آماده سخنرانی بود، اما قبل از شروع با توجه به نوع شعارها و احتمال هجوم به محل سخنرانی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سالن سخنرانی را ترک کند .

مدیرکل فرهنگی دانشگاه اصفهان در همین خصوص گفت: آنهایی که این برنامه را به هم زدند باید پاسخگوی این اتفاق باشند عده‌ای معتقد بودند ایشان اهل بصیرت نیست و به این بهانه جلسه را به هم زدند و نظم و انضباط دانشگاه را به هم ریختند.

ابراهیم رضایی در خصوص چرایی لغو مراسم دکتر آیت الله بهشتی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اظهار کرد: برنامه “من بهشتی هستم” از دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان دارای مجوز بوده است، از سوی دیگر حضور آقای علیرضا بهشتی نیز از هر دو دانشگاه مجوز داشته است.

وی افزود: آنهایی که این برنامه را به هم زدند باید پاسخگوی این اتفاق باشند، عده‌ای معتقد بودند ایشان اهل بصیرت نیست و به این بهانه جلسه را به هم زدند و نظم و انضباط دانشگاه را به هم ریختند.

حتما بخوانید:  تکذیب موافقت با عفو مشروط «محمدعلی طاهری»

مدیرکل فرهنگی دانشگاه اصفهان ادامه داد: من در جریان اتفاقاتی که در سالن شریعتی می‌افتاد بودم، اما وقتی به حراست دانشگاه علوم پزشکی اعلام کردیم که این برنامه نیازمند حراست ویژه است، اعلام کردند دانشگاه اصفهان دخالت نکند که نتیجه این اتفاق همین موضوعی که پیش آمد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: در این جلسه قرار بوده است که اندیشه‌های دکتر بهشتی بررسی شود و واقعا نمی‌دانم چرا عده‌ای با اندیشه‌های دکتر بهشتی اینگونه برخورد می‌کنند.

در ادامه ویدئویی از حاشیه های ایجاده شده در دانشگاه علوم پزشکی اضفهان که در فضای مجازی منتشر شده است را مشاهده می کنید:

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *