تهران بدبو شد؛ علت مشخص نیست تهران بدبو شد؛ علت مشخص نیست | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تهران بدبو شد؛ علت مشخص نیست

تهران بدبو شد؛ علت مشخص نیست

در حالی که بویی مشمئز کننده در سطح شهر تهران استشمام می‌شود، رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: هنوز منشاء بو مشخص نیست و تیم‌های آتش‌نشانی و محیط زیست در تلاش هستند تا منشاء آن را پیدا کنند.

تهران بدبو شد؛ علت مشخص نیست

وی از شهروندان درخواست کرد که اگر مورد مشکوکی در سطح شهر دیدند آن را به محیط زیست یا آتش‌نشانی اطلاع دهند.

همچنین صدرا محقق، روزنامه نگار با انتشار توئیت زیر به این حادثه واکنش نشان داد.

انتشار بوی نامطبوع در بخش وسیعی از تهران

یک محقق حوزه زلزله و آتشفشان هم با اشاره به انتشار بوی ناخوشایند در تهران، گفت: این بو ناشی از فعالیت‌های زمینی و آتشفشانی نیست.

دکتر مهدی زارع، عضو هیات علمی پژوهشگاه بین‌المللی مهندسی زلزله و زلزله‌شناسی با اشاره به انتشار بوی نامطبوع، گفت: انتشار این بو که بوی نا مطبوعی است بیشتر به نظر می‌رسد که ناشی از زباله باشد.

وی در پاسخ به این سوال که “آیا بوی منتشر شده بوی گوگرد است یا خیر”، خاطر نشان کرد: این بو “گوگرد” نیست. من نیز این بو را استشمام کردم و هرگز بوی گوگرد حس نکرده‌ام.

زارع همچنین در خصوص بر خی ادعاها که بوی منتشر شده ناشی از فعال‌شدن آتشفشان دماوند است، تاکید کرد: من با بوی گوگرد آشنا هستم و بویی که هم اکنون در هوای تهران منتشر شده است، ربطی به فعال شدن آتشفشان ندارد.

مدير كل محيط زيست تهران  نیز به شبكه خبر گفت: کميته ويژه ای براي علت انتشار بوي بد در تهران تشكيل شد.  اما هنوز دليل دقيقي براي اين موضوع اعلام نشده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  دولت‌آبادی: حال هیچ‌کدام از ما خوب نیست

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *