توالت هوشمند ویژه کودکان شیائومی! توالت هوشمند ویژه کودکان شیائومی! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / توالت هوشمند ویژه کودکان شیائومی!

توالت هوشمند ویژه کودکان شیائومی!

فرارو: توالت‌های هوشمند همیشه محدود به بزرگسالان بوده است، اخیرا یک توالت هوشمند برای کودکان در چین راه اندازی شده است. این محصول با نام توالت هوشمند کودکان Ukideer Wonder Whale U1 شناخته می‌شود و دارای قیمت سرمایه گذاری جمعی ۵۹۹ یوان (۹۴ دلار) است و در نهایت با قیمت ۹۹۹ یوان (۱۵۷ دلار) به فروش خواهد رسید.

توالت هوشمند ویژه کودکان شیائومی!

توالت هوشمند کودکان Ukideer Wonder Whale برای کودکان ۰ تا ۶ سال مناسب است. این محصول دارای عملکرد آب بندی و تخلیه پوشک و مدفوع کودک با استفاده از یک دکمه است که والدین را از استرس برخورد با مدفوع یا تخلیه لگن کودک نجات می‌دهد.

توالت هوشمند ویژه کودکان شیائومی!این توالت هوشمند دارای جعبه بسته بندی می‌باشد که ۷ متر طول دارد و ۴۰ تا ۴۵ بار قابل استفاده است و از سیستم مکش هوشمند هوا و تعویض کیسه استفاده می‌کند. همچنین دارای یک وسیله تعاملی داخلی سرگرم کننده است که در ۲ ثانیه باز می‌شود. برای جلوگیری از بازی بیش از حد کودکان، لمس تصادفی حیوانات خانگی و همچنین صرفه جویی در مصرف باتری، یک سوئیچ قفل کودک مستقل در پشت این محصول تعبیه شده است. باتری لیتیومی داخلی این محصول می‌تواند با یک بار شارژ بیش از ۶۰ بار استفاده شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  همتی: با خوشحالی می‌گویم مقاومت‌ها موثر بود

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *