توصیه و تاکید پلیس راهور: سفر نروید توصیه و تاکید پلیس راهور: سفر نروید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / توصیه و تاکید پلیس راهور: سفر نروید

توصیه و تاکید پلیس راهور: سفر نروید

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی با توجه به نزدیک شدن تعطیلات عید فطر به مردم توصیه کرد به سفر نروند چرا که زنجیره بیماری کرونا پایان نیافته است.

سردار سیدکمال هادیانفر روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: همه دستگاه ها به ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید دارند که اکنون وقت سفر نیست و همچنان زنجیره ویروس کرونا پیوستگی دارد.

وی ادامه داد: اماکن زیارتی هنوز بسته است و شهرهای مازندران و گیلان که قرمز بود با سفرها ممکن است ملتهب شود اما پلیس آمادگی دارد براساس تمهیدات ابلاغی بار سفرها را مدیریت کند.

هادیانفر گفت: در تعطیلات عید فطر در سال ۹۶ سه درصد، سال ۹۷، ۳۶ درصد تصادفات افزایش داشته است. ۶۳ درصد مردم در نوروز از رفتن به سفر امتناع کرده و توصیه ها را رعایت کردند و به سفر نرفتند. اکنون به تعطیلان نزدیک می شویم، تعطیلات عید فطر و سه ماه تابستان را در پیش داریم اما سال ۹۸ نسبت به ۹۷ تفاوت زیادی داشت. کل تصادفات در سال ۹۸ دو میلیون و ۱۰۹ هزار و ۴۰۵ بوده در سال ۹۷، دو میلیون و ۵۹۷ هزار نفر بوده است.

رییس پلیس راهور تاکید کرد: با ملاحظاتی که وجود دارد همه اعضای و سرنشینان باید از کمربند ایمنی استفاده کرده و از سبقت و سرعت غیرمجاز نداشته و اگر ترافیک شد، صبور بوده و از شانه سمت راست و چپ جاده عبور نکند زیرا حتما اعمال قانون و خودرو توقیف می شود حتی اگر به این توصیه ها توجه نکنند برای آنها پیامک ارسال می شود تا برای انتقال به پارکینگ به پلیس راهورمراجعه کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  چه کسی استیضاح روحانی را شارژ می‌کند؟

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *