جاده‌های مازندران قفل شد جاده‌های مازندران قفل شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جاده‌های مازندران قفل شد

جاده‌های مازندران قفل شد

ایرنا نوشت: ترافیک جاده های مازندران امروز پنجشنبه و در آغاز تعطیلات پایان هفته بخاطر حضور زیاد مسافران به این استان سنگین است و در برخی محورهای مواصلاتی حرکت خودروها با کندی همراه است.

مرکز مدیریت راههای مازندران امروز اعلام کرده است که ترافیک در محور هراز، مسیر جنوب به شمال در منطقه پلور تا تونل وانا سنگین است.

همچنین این مرکز وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب در منطقه تونل وانا تا گزنگ را نیمه سنگین اعلام کرده است.

ترافیک سنگین جاده‌های مازندران را قفل کرد

ترافیک در کندوان دیگر محور مواصلاتی مازندران از مسیر جنوب به شمال سنگین و در محدوده مکارود تا مرزن آباد نیمه سنگین گزارش شده است.

سوادکوه و کناره دیگر محورهای مواصلاتی مازندران ترافیک عادی و روان دارند و تردد خودروها بدون هیچ مشکل ترافیکی در این مسیرها در جریان است.

از نظر شرایط آب و هوایی بارش و مداخلات جوی در جاده های مازندران گزارش نشده است و هوای استان صاف تا نیمه ابری است.

پلیس راه کشور همچون هفته های گذشته محدودیت های ترافیکی را برای مازندران که استان پرسفر کشور به شمار می اید اعلام کرده است تا از این طریق بخشی از گره های ترافیک این مسیرها برطرف شود.

در برنامه محدودیت های ترافیکی پلیس راه آمده است: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

در این گزارش وضعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد شنبه را از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه اعلام کرد.

حتما بخوانید:  توضیح درباره وقایع ۱۲ ساعت گذشته در سراوان

پلیس راه کشور تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه تا یک بامداد شنبه از رودهن به سمت آمل را ممنوع اعلام کرد و از ساعت ۱۸روز جمعه تا یک بامداد شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل, از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء), تردد انواع وسایل نقلیه به صورت یکطرفه خواهد بود

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *