جدال پر جنجال تبریز را پرسپولیس برد جدال پر جنجال تبریز را پرسپولیس برد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جدال پر جنجال تبریز را پرسپولیس برد

جدال پر جنجال تبریز را پرسپولیس برد

خبرگزاری تسنیم: در ادامه بازی‌های مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور دو تیم ماشین‌سازی و پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه بنیان دیزل تهران به مصاف هم رفتند که این بازی به برتری یک بر صفر شاگردان گابریل کالدرون انجامید.

علی علیپور در دقیقه ۸۸ بازی یک پنالتی برای تیمش از دست داد.

ترکیب ماشین‌سازی: حامد لک، محمد مسلمی پور، احمدرضا زنده روح، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، بابک مرادی، شاهین توکلی، علی آل کثیر، محمد سهراب نژاد، سید محمد خرم الحسینی( ۶۲ محمد قادری) و ادواردو دوسانتوس.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، محمد نادری(۶۶ محمد انصاری) ، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محسن ربیع‌خواه، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی(۶۴ علی علیپور) و جونیور براندائو (۷۴ احمد نوراللهی).

نیمه اول

دقیقه ۲۰: کرنر ارسالی توسط ترابی با ضربه سر خلیل‌زاده به کنعانی‌زادگان رسید و این بازیکن بعد از استپ آن با حرکتی آکروباتیک می‌رفت دروازه تیم سابقش را باز کند که توپ در حالتی بسیار خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۹: علی آل‌کثیر در بین مدافعان پرسپولیس در محوطه جریمه این تیم صاحب موقعیت شوتزنی شد که ضربه‌اش از بالای دروازه‌ به اوت رفت.

دقیقه ۳۵: ارسال خوب شیری از جناح راست پرسپولیس نزدیک بود با ضربه سر عبدی به گل تبدیل شود که لک با عکس‌العمل به موقع توپ را از محوطه جریمه دور کرد.

دقیقه ۳۹: شوت ترابی از روی ضربه ایستگاهی از فاصله تقریباً ۲۰ متری توسط لک به سختی راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۳: خلیل‌زاده قدر ارسال خوب ترابی را ندانست و ضربه سرش از پشت خط شش‌قدم محوطه جریمه ماشین‌سازی از روی دروازه این تیم راهی اوت شد.

حتما بخوانید:  جزئیات پرونده دیدار ایران - یونان با شکایت نجومی

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: عبدی در میان مدافعان ماشین‌سازی در محوطه جریمه این تیم صاحب توپ شد و موفق شد با ضربه‌ای دقیق دروازه لک را باز کند اما کمک داور این گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه ۵۶: جونیور روی خط محوطه هجده قدم ماشین‌سازی صاحب توپ شد و بعد از یک چرخش با ضربه‌ای فنی قصد باز کردن دروازه لک را داشت که باز هم این دروازه‌بان ناجی دروازه تیمش شد.

دقیقه ۵۷: کرنر ارسالی ترابی در چند رفت و برگشت می‌رفت به گل برای پرسپولیس تبدیل شود که مدافعان ماشی‌سازی در چند مرحله با دست پاچگی توپ را دور کردند.

دقیقه ۵۸: کنعانی زادگان پاس خلیل‌زاده را که با ضربه سر به وی داده شد به گل تبدیل کرد اما کمک داور آن را آفساید گرفت.

دقیقه ۶۳: مرادی در یک ضد حمله از بین مدافعان پرسپولیس فرار کرد اما نتوانست ضربه‌ آخرش را خوب بزند و بیرانوند به راحتی آن را مهار کرد.

دقیقه ۷۰: داور اولین اخطار خود را به محسن ربیع‌خواه داد.

دقیقه ۷۸: پاس عرضی امیری پشت محوطه جریمه ماشین‌سازی به بشار رسید و او نیز با یک شوت زیبا دروازه لک را تهدید کرد که این بار هم این دروازه‌بان ناجی تیمش شد.

وقیقه ۸۰: پاس در عمق خلیل‌زاده برای علیپور در محوطه جریمه ماشین‌سازی باعث شد این بازیکن در بین دو مدافع تیم میزبان به زمین بیفتد که داور این صحنه را پنالتی تشخیص داد.

دقیقه ۸۸: ضربه پنالتی علیپور توسط لک مهار شد. این در حالی بود که این پنالتی جنجالی باعث شد بازی ۸ دقیقه‌ای متوقف شود و نمیکت‌نشینان تیم میزبان شدیداّ به تصمیم داور اعتراض کنند.

حتما بخوانید:  هشتگ اعتراضیِ هنرمندان علیه آمریکا و واکنش مردم

دقیقه ۹۹: داور به محمد انصاری کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۱۰+۹۰: پاس در عرض عالی بشار رسن در محوطه جریمه ماشین‌سازی با ضربه دقیق وحید امیری به تک گل بازی تبدیل شد.

داور به خاطر توقف بازی به خاطر پنالتی جنجالی به مدت ۱۱ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *