جزئیات بازداشت خواننده لس‌آنجلسی در تهران جزئیات بازداشت خواننده لس‌آنجلسی در تهران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جزئیات بازداشت خواننده لس‌آنجلسی در تهران

جزئیات بازداشت خواننده لس‌آنجلسی در تهران

برترین‌ها: «سامان» خواننده لس‌آنجلسی شب گذشته در یکی از کافه‌های شمال تهران در حال اجرای آوازخوانی دستگیر شد.

سامان

بهمبن بابازاده؛ فعال فرهنگی درباره جزئیات بازداشت «سامان» خواننده لس‌آنجلسی در تهران در توئیتر خود نوشت:

‏«سامان» خواننده لس‌آنجلسی که بعد از ورودش به کشور سال‌ها در تهران زندگی می‌کرد، شب گذشته در یکی از کافه‌های شمال تهران در حال اجرای آوازخوانی دستگیر شد. سرهنگ خسروی رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا با تائید این خبر از اعلام جزئیات بیشتر در ساعات آینده خبر داده است. بازداشت ⁧سامان ⁩خواننده سابقا لس آنجلسی در سفره خانه ای در خیابان ملاصدرا اتفاق افتاده است. شب گذشته این خواننده در حین اجرای زنده در این سفره خانه بازداشت و سفره خانه نیز پلمپ شده است.

سامان

سامان

توضیحات پلیس درباره دستگیری یک خواننده لس آنجلسی در تهران

«ایسنا» به نقل از سرهنگ نادر مرادی؛ معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک خواننده لس آنجلسی در یک سفره خانه خبر داد.

وی در این‌باره گفت: در پی دریافت خبرهایی مبنی بر اجرای موسیقی غیرمجاز به صورت زنده در سفره خانه‌ای واقع در خیابان ملاصدرا ،‌موضوع در دستور کار ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی قرار گرفت و مشخص شد خواننده‌ای لس‌آنجلسی معروف به “سامان” که اخیرا به کشور بازگشته مشغول اجرای برنامه در این سفره‌خانه است.

وی با اشاره به هماهنگی انجام شده با مرجع قضایی گفت: با حضور ماموران پلیس در محل خواننده مذکور و مالک سفره خانه دستگیر شدند.

وی افزود: همچنین سفره خانه مذکور نیز با حکم قضایی پلمپ شد. به گفته مرادی، سامان با قرار بازداشت موقت برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس امنیت اخلاقی قرار دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ادعای شهادت تعدادی از نیروهای سپاه تکذیب شد

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *