جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان

جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان

خبرگزاری ایسنا: معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از مرگ دو و مصدومیت ۱۰ نفر از اتوبوس زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان در نزدیکی سمنان خبر داد.

علی یحیایی اظهار کرد: این اتوبوس حوالی ساعت ۲۰ امشب در گردنه آهوان واژگون شده است.

واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان

وی از اعزام پنج تیم امداد جاده ای از سمنان به محل وقوع این حادثه خبر داد و افزود: ۱۰ مجروح این حادثه به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

معاون امدادونجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه دو نفر از سرنشینان این اتوبوس در دم جان باخته بودند تصریح کرد: بعد از انتقال کامل مصدومان کار انتقال مسافران این اتوبوس نیز هم اکنون در حال انجام است.

واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان

وی با بیان اینکه این اتوبوس در لاین دامغان به سمنان دچار واژگونی شده گفت: این اتوبوس امروزاز مشهد به سمت کرمانشاه راه افتاده که چند کیلومتری قبل از رسیدن به سمنان در گردنه آهوان دچار سانحه شده است.

یحیایی با بیان اینکه علت وقوع سانحه توسط کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است خاطرنشان کرد: دکتر شکرالهی مدیرعامل هلال احمر استان شخصا در محل حادثه حضور یافته و روند امدادرسانی را از نزدیک زیرنظر داشته است.

وی شمار مسافران این اتوبوس را ۴۶ نفر اعلام کرد و گفت: خوشبختانه مصدومان سانحه پس از انتقال به صورت سرپایی مداوا و پس از اطمینان از سلامت آنها ترخیص شدند.

یحیایی با بیان اینکه همکاران ما همچنان در محل حضور دارند افزود: اتوبوس هنوز در محل جابه جا نشده و در حال حاضر منتظر هستیم که اتوبوس جابه جا شود تا از شمار کامل کشته ها اطمینان یابیم کسی زیر لاشه و جسم اتوبوس نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  واکنش جنجالی رونالدو به شایعات بازگشت به رئال

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *