جزییات سفر پرحاشیه تیم ملی بدنسازی به اسپانیا جزییات سفر پرحاشیه تیم ملی بدنسازی به اسپانیا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جزییات سفر پرحاشیه تیم ملی بدنسازی به اسپانیا

جزییات سفر پرحاشیه تیم ملی بدنسازی به اسپانیا

طرفداری: تیم ملی پرورش اندام ایران با کسب ۱۰ مدال طلا، ۷ نقره و ۵ برنز و کسب ۲۴۵ امتیاز قهرمان تیمی مسابقات جهانی اسپانیا شد و بامداد امروز به میهن آمد. اما حواشی عجیب و غریبی کنار تیم ملی موقع بازگشت به ایران به وجود آمد.

زد و خورد عجیب دو ملی‌پوش بدنسازی در فرودگاهفیتنسی ها پناهنده شدند!

تیم ملی بدنسازی درحالی به ایران آمد که اثری از ملی پوشان فیتنس نبود. علیرضا پیری و امیر غلام‌زادگان دو ملی پوش فیتنس به ایران بازنگشتند و شنیده شده در اسپانیا متواری و درخواست پناهندگی دادند.پیچاندن هتل در روز آخر

طبق اخبار ارسالی از اسپانیا، روز گذشته که تیم ملی قرار بود هتل دن آنخل شهر سانتاسوسانا را به مقصد فرودگاه بارسلون ترک کند با غیبت پیری و غلام‌زادگان مواجه می شود. آن ها بی خبر هتل را ترک کرده و به مقصدی نامعلوم رفته بودند. مسئولان تیم ملی که از این اتفاق دستپاچه شده بودند هرچه گشتند این دو نفر را پیدا نکردند.

زد و خورد عجیب دو ملی‌پوش بدنسازی در فرودگاهپست غلام‌زادگان: هرکجا هستم باشم…

شب گذشته درحالی که تیم ملی در پرواز به سوی ایران بود امیر غلام‌زادگان با انتشار پستی از حضور در سانتاسوسانای اسپانیا عملا ماجرای پناهندگی اش را تایید کرد. غلام‌زادگان نوشت: «هرکجا هستم باشم، آسمان مال من است!»درگیری دو ملی پوش در فرودگاه

اما این اتمام بازگشت پرحاشیه تیم ملی به کشور نبود. تیم ملی درحالی به وطن آمد که یک ملی پوش پرورش اندام که از نتیجه اش ناراضی بود در فرودگاه دوحه با هم تیمی خود درگیر شد. درگیری که موجب آسیب او از ناحیه سر و صورت شد. به همین خاطر در فرودگاه بعد از ملی پوشان از گیت خروج رد شد تا در تصاویر جشن قهرمانی تیم ملی نباشد. هرچند خونریزی او به حدی بود که به بیمارستان منتقل شد. البته شنیده شده نزدیکان این شخص برای درگیری با مسئولان تیم ملی به فرودگاه رفته بودند که با وساطت تنی چند از بزرگان این رشته قضیه فیصله پیدا کرد.سهل انگاری مسئولان تیم ملی / کسی پاسخگو نیست!

حتما بخوانید:  ملکه انگلیس، فرزندش را از همه عناوین خلع کرد

این اتفاقات درحالی افتاد که از رئیس فدراسیون گرفته تا مسئولان دیگر کنار تیم در اسپانیا حضور داشتند و جالب اینجاست که هیچکس هم تا این لحظه پاسخگوی خبرنگاران نیست. هرچند از تیمی که شائبه حضور فامیل (پسر باجناق) رئیس فدراسیون برای دومین بار در سفر اسپانیا مطرح شده بروز چنین حواشی دور از ذهن نبود!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *