جنجال کلیپ تازه «سوریلند» در فضای مجازی جنجال کلیپ تازه «سوریلند» در فضای مجازی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جنجال کلیپ تازه «سوریلند» در فضای مجازی

جنجال کلیپ تازه «سوریلند» در فضای مجازی

برترین‌ها: در ساعات گذشته انتشار قسمت جدیدی از سوریلند، کلی حاشیه و جنجال ایجاد کرده، توئیتر پر از نقد سوریلند است، این رشته‌توئیت مشت نمونه خروار است، کاربری به نام هومن در نقد سوریلند(سروش رضایی) که با «پرویز و پونه» می‌شناسیمش، نوشته:

آقا ⁦@Sooriland⁩ ‏این ویدیوی آخرتون با عنوان علائم بلوغ در پسران مصداق بارز افتاده را لگد زدن است و نوعی گردن کلفتی مجازی است. شما صدها هزار فالور داری و ویدیوهاتون بارها و بارها دیده میشه و دست به دست میشه. این چند تا نوجوانی که سوژه کردید را در معرض خطر آزار دسته جمعی قرار دادید.

نوک تیز طنز نباید به سمت آدمهایی باشه که قدرت خاصی ندارند و گرنه میشه مدل شوخی های لاتهای سر کوچه که آدمهای ضعفیتر را مسخره می کردند و بساط خنده بقیه را فراهم می کردند. این بچه های نوجوان که در جستجوی هویت خودشون هستند و کسب شهرت به شدت آسیب پذیر هستند. اصلاحش مسخره کردنشون نیست.

ویدیوهای اولی که خود شما هم می ساختید و منتشر می کردید ضعیف و ساده بود. تصور کنید آدمی شناخته شده می گرفت کارهای شما را مسخره می کرد و ازش سوژه می ساخت که کامیپوتر را از این نوجوانها بگیرید که از این به اصطلاح کارتونها را نسازند. رشد با تمرین و خطا کم کم حاصل میشه نه با مسخره شدن.

آقا خسرو در کارتونهاش چه کاراکتری ازش ساخته شده؟ کاراکتری که به همه نگاه جنسی داره، از خواستگار دخترش گرفته تا دوست دخترش تا کاراکترهای داخل بازیهای کامپیوتری و یا حتی گیاهان ماده. بعد چاره این بچه ها را سوریلند چی می دونه؟ بسپاره به آقا خسرو

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *