حال عزت‌الله مهرآوران وخیم شد حال عزت‌الله مهرآوران وخیم شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حال عزت‌الله مهرآوران وخیم شد

حال عزت‌الله مهرآوران وخیم شد

تسنیم: هژیر مهرآوران تأکید کرد که امروز به بیمارستان رفتیم پزشکان به ما گفتند که پدرم وضعیت عمومی خوبی ندارد و از مردم عزیزمان می‌خواهم برای بهبودی پدرم دعا کنند.

 

حال عزت‌الله مهرآوران وخیم شد

مهرآوران در جریانِ ساخت سریال “ساخت ایران۳” دچار این بیماری شد و به تشخیص پزشکان و جلوگیری از استرسِ بیماری به خواب مصنوعی رفت. گفته می‌شود روند فعالیت ویروس کاملاً متوقف شده اما یک مقداری از نظر معده و قلب، دچار مشکل شده، اما در عینِ حال پزشکان به سلامتی او امیدوارند.

تا جائیکه نیک‌نام حسینی‌پور چند روز قبل اعلام کرد که «وضعیت همین‌طور پیش برود و بتوانند بحث خوراک او را کنترل کنند و واکنشی که معده به غذا نشان می‌دهد شلنگی که در داخل نای او قرار داده‌اند را خارج می‌کنند تا به حالت عادی تنفس کند. امیدوارم روز به روز حال ایشان بهتر شود و خبرهای خوبی را از ترخیص و سلامتی کاملِ ایشان اعلام کنیم.»

اما وضعیت امروز وی ،‌خانواده عزت‌الله مهرآوران را نگران‌تر از روزهای قبل کرده است. هژیر مهرآوران می‌گوید: امروز که به بیمارستان رفتم خیلی امیدوارم نکردند و گفتند وضعیت عمومی پدرم، به هم ریخته است. مسئله کرونا رفع شده اما ویروس روی بخش‌های مختلف بدن تأثیرات خودش را گذاشته و همه ارگان‌های مهم را درگیر کرده است. روز گذشته به ما خبرهای خوبی دادند اما انگار همه‌چیز غیرقابل پیش‌بینی است و باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا رو به بهبودی می‌رود و یا خدایی ناکرده اتفاقات بدتری می‌افتد.

فرزند عزت‌الله مهرآوران همچنین تأکید کرد: وضعیت عمومی‌شان خوب نیست و با قطع شدن داروها، هوشیاری به دست نیامده است. تنفسِ پدر به دستگاه وابسته است و اوضاع و احوالِ مطلوب و خوبی هم ندارند. از مردم عزیزمان می‌خواهم در این روز عزیز برای سلامتی پدرم دعا کنند تا هرچه زودتر شاهد بهبودی‌شان باشیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  عربستان مدعی حمله موشکی به مکه شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *