حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی | آوتاف
خانه / حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

خبرگزاری مهر: دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ساعت ۱۸:۳۰ امروز بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با این حال هواداران سرخپوشان پایتخت استقبال زیادی برای تماشای بازی از صبح امروز داشتند.

درحالی‌که ۳ ساعت تا آغاز بازی باقی مانده، بیش از ۷۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

حدود 70 هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

هواداران روبه‌روی جایگاه، با اجرای طرح موزاییکی خاصی، درگذشت مادر بشار رسن را به وی تسلیت گفتند.

حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

در حالی که برخی منابع اعلام کردند که مزدک میرزایی به عنوان گزارشگر این دیدار انتخاب شده، اما فردوسی پور این دیدار را گزارش خواهد کرد.

اغلب پارکینگ‌های ضلع غربی و شرقی ورزشگاه آزادی در حال تکمیل ظرفیت هستند و این موضوع باعث ترافیک در خیابان‌های اطراف شده است.

پارکینگ آزادی پُر شد، جمعیت همچنان می‌آید

هواداران پرسپولیس در حال رفتن به ورزشگاه آزادی هستند و این در حالی است که بسیاری از تماشاگران قرمزپوش پایتخت بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند و همچنان سرگردان هستند تا راهی برای ورود به ورزشگاه را پیدا کنند.

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

افراد سودجو در محوطه ورزشگاه آزادی بلیت‌های طبقه پایین را به قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسانند. این قیمت‌‌ها از ۳۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس در صف باجه‌های بلیت فروشی حضور دارند تا بتوانند بلیت طبقه دوم را خریداری کنند.

دو هوادار پرسپولیس بر سر خرید بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی درگیر شدند.

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

با وجود اینکه بلیت‌های این دیدار از قبل به صورت الکترونیکی پیش فروش شده، هوادران برای ورود به ورزشگاه با مشکل مواجه شده‌اند و پشت باجه‌های بلیت‌فروشی و در صف‌های طولانی منتظر هستند.

چند نفر از افرادی که در ایجاد بازار سیاه بلیت‌فروشی نقش داشتند و بلیت بازی را به قیمت گزافی می‌فروختند توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

پارکینگ آزادی پُر شد، جمعیت همچنان می‌آید

پارکینگ آزادی پُر شد، جمعیت همچنان می‌آید

تعدادی از بوقچی‌های پرسپولیس با آوردن بلندگو، به هواداران این تیم اعلام می‌کنند که انرژی خود را قبل از بازی بیهوده هدر ندهند تا بتوانند سرخپوشان را در طول ۹۰ دقیقه بازی حساس مقابل السد تشویق کنند.

پرچم‌های بزرگ کانون هواداران پرسپولیس پس از اجازه مسئولان ورزشگاه آزادی، در حال ورود به ورزشگاه است تا در ابتدای بازی، شاهد رونمایی آن باشیم.

چند نفر از مسئولان فدراسیون فوتبال برای بررسی و نظارت هر چه بیشتر در خصوص این بازی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

یک دستگاه اتومبیل حامی ناظران ویژه کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا وارد ورزشگاه آزادی شد تا گزارشی را از نحوه ورود هواداران پرسپولیس به استادیوم آزادی تهیه کند.

عملیات ترمیم و تعمیر ورزشگاه آزادی که در روزهای گذشته به شدت در حال انجام بود، امروز متوقف شد.

حضور مأموران نیروی انتظامی در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه آزادی مشهود است و جرثقیل‌های خودروبر بسیاری برای جابجایی خودروهای متخلف در خیابان مستقر هستند.

هواداران پرسپولیس هنگام ورود به ورزشگاه آزادی مورد بازرسی دقیق قرار می‌گیرند؛ آنها حق بردن هیچ‌گونه وسیله‌ای مانند بطری آب‌معدنی، فندک و حتی ساندیس به ورزشگاه ندارند.تجمع زودهنگام پرسپولیسی‌ها در آزادیتجمع زودهنگام پرسپولیسی‌ها در آزادی

بازار سیاه بلیت‌فروشی از همان ساعات اولیه در اطراف ورزشگاه به چشم می‌خورد و دلالان قیمت طبقه اول را بین ۱۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومان اعلام می‌کردند.

ورودی بازیکنان و خبرنگاران به داخل ورزشگاه آزادی، مرمت شده بود تا مسئولان ورزشگاه آمادگی خود را به رخ مدیران AFC برای برگزاری بازی فینال بِکِشند.

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ورزشگاه آزادی

 

 

 

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ورزشگاه آزادی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *