حمله با چاقو به ۱۰شهروند در غرب تهران حمله با چاقو به ۱۰شهروند در غرب تهران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله با چاقو به ۱۰شهروند در غرب تهران

حمله با چاقو به ۱۰شهروند در غرب تهران

خبرگزاری تسنیم: رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد از بازداشت متهمانی خبر داد که ۱۰ شهروند را در غرب تهران با چاقو مضروب کرده بودند.

سرهنگ رضا قاسمی با اعلام خبر بازداشت متهمانی که با چاقو به چندین شهروند در غرب تهران حمله‌ور شده بودند، اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره شرارت در حوزه کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد و باغ‌فیض که منجر به مضروب شدن بیش از ۱۰ نفر از شهروندان شد، بررسی موضوع و شناسایی متهمان این پرونده در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد افزود: در بررسی اولیه مشخص شد سرنشینان یک خودرو اقدام به مضروب کردن شهروندان کرده بودند که با یک اقدام تخصصی انتظامی ـ اطلاعاتی در کمتر از سه ساعت بازداشت شدند و به بزه ارتکابی اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان توسط شکات نیز شناسایی شدند، گفت: متهمان با مصرف مشروبات الکی با خودرویشان در خیابان حرکت می‌کردند و پس از پیاده شدن از خودرو، شهروندان را با چاقو مضروب می‌کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به بازداشت چهار متهم در این پرونده بیان کرد: دو نفر از متهمان سابقه‌دار هستند و به‌دلیل قدرت‌نمایی، خودنمایی و ایجاد رعب و وحشت اقدام به این کار کرده بودند.

به‌گفته قاسمی، چند نفر از مجروحان در بیمارستان بستری و تحت درمان هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  همه قتل‌های ناموسی ایران در دو سال گذشته

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *