حمله تند پسر ناصر ملک‌مطیعی به احمدی‌نژاد حمله تند پسر ناصر ملک‌مطیعی به احمدی‌نژاد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله تند پسر ناصر ملک‌مطیعی به احمدی‌نژاد

حمله تند پسر ناصر ملک‌مطیعی به احمدی‌نژاد

برترین‌ها: امیر ملک مطیعی، فرزند بازیگر فقید سینمای ایران به صحبت‌های محمود احمدی‌نژاد درباره سینمای قبل از انقلاب واکنش نشان داد.

وی در پستی نوشت:

جناب آقای محمود احمدی نژاد !با سلامچقدر خوشحال شدم که گفتگوی شما را دیدمچقدر خوشحال شدم که صحبت های جنابعالی را در مورد سینمای قبل از انقلاب و ستارگانش شنیدم …چقدر جالب ، که فیلم « قیصر » را دیده اید ، همینطور « گوزنها » و « رضا موتوری » را …چقدر خوب ، که شما اسطوره سینمای ایران استاد « بهروز وثوقی » را دوست دارید چقدر عالی ، که از دیگر چهره های ماندگار سینما همچون زنده یادان« محمدعلی فردین » و « رضا بیک ایمانوردی » نام بردید و یاد کردید … در یک مصاحبه دیگرتان هم دیدم که‌ در مورد موسیقی قبل از انقلاب فرموده بودید :« داریوش » و « ستار » گوش می دادم ! چقدر خوب !چقدر زیبا !چقدر منورالفکر !سوالی که برای ما پیش می آید ، این است که ؛چرا در دوره ریاست جمهوری خودتان حتی یکبار هم از هنرمندان قبل انقلاب نام نبردید ؟!هشت سال وقت داشتید تا از این هنرمندان دلشکسته یاد کنید ! هشت سال فرصت داشتید تابرای ممنوع الکاری و مشکلاتشان اقدامی کنید !هشت سال زمان داشتید تا به وزیر ارشادتان بفرمایید تا از این هنرمندان ممنوع التصویر که یا خانه نشین شدند ، یا مجبور به ترک وطن شدند و یا دق کردند تجلیل و تکریمی کند …اما هیچ کاری نکردید ! هیچ اقدامی انجام ندادید !چرا هیچ قدمی برنداشتید ؟!چرا همین صحبت ها را در دوران زمامداری خودتان به زبان نیاوردید ؟حالا که دیگر در مسند قدرت نیستید و به نوعی از حاکمیت رانده شده اید ، به یاد سینمای قبل از انقلاب افتاده اید ؟به یاد موسیقی قبل از انقلاب افتاده اید ؟به یاد هنرمندان آن آثار خاطره انگیز افتاده اید ؟روزگار پر دردی ، بر این هنرمندان گذشت سالهای سختی ،بر این بازیگران و خوانندگان گذشت وکسی از شما و یارانتان ، کاری برایشان نکرد ! حرفی در موردشان نزد !نامشان را نگفت !و یادشان نکرد …فکر نمی کنید حالا خیلی دیر شده ؟!!کاش آنموقع که سوار بر اسب مراد بودید‌ و بر صندلی قدرت تکیه زده بودید ، از این چهره های ممنوع شده و محروم شده یاد می کردید !آنروزهایی که به برخی از بازیگران سینمای بعد انقلاب ، نشان درجه یک فرهنگ و هنر می دادید !آنروزهایی که خواننده ی صدا و سیما را در آغوش می گرفتید و تجلیل می کردید !کاش آنروزها این صحبت ها را مطرح می فرمودید !فرصت ها از دست رفتعمرها بر باد رفتو حالا خیلی دیر است ! با احترامدی ۱۴۰۰امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی‌بازیگری که بهترین سالهای زندگی و هنری اش ،ممنوع الکار بود ! از جمله دوره ریاست جنابعالی !

حتما بخوانید:  شعار تراکتورچی‌ها در حمایت از زنان

حمله تند پسر ناصر ملک‌مطیعی به احمدی‌نژاد

محمود احمدی‌نژاد در مصاحبه‌ای گفته بود:

*قبل انقلاب سینما می‌رفتم. فیلم هایی مانند ده فرمان را دیدیم که آن زمان جزو فیلم های برجسته بود. قیصر، گوزن ها و رضا موتوری را هم دیدیم. بازی خوب بهروز وثوقی که خودش سطح فیلم را بالا می برد.

*دوره ما دوره فردین و بیک ایمانوردی بود. فردین که خدا او را رحمت کند، چهار تا خانه آنطرف تر از ما زندگی می کرد… خیلی مشهور بود ولی مانند بقیه مردم محل زندگی می کرد. مردم اصلا حس نمی کردند او تافته جدا بافته است یا او فکر کند مردم پایین تر از او هستند…

*چند فیلم ساخته شد که مستقیماً خطاب شان به خود من بود و نقد می‌کردند و من از این بابت خوشحال بودم. البته بعضی جاها بی انصافی هم می‌شد ولی باز هم خوشحال بودم. به من می گفتند ولی من گفتم اجازه بدهید آزادی را تنفس کنیم.

*در آن فضای امنیتی، من دستور می‌دادم فلان هنرمند باید بیاید. آنها هم گفتند باشد ولی پنهانی تلفن می زدند و می گفتند اگر بیایی تو را می گیریم!

*مگر می شود به یک ایرانی بگوییم به کشورت نیا؟!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *