خداحافظی دو کارگردان مشهور با جشنواره فجر خداحافظی دو کارگردان مشهور با جشنواره فجر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / خداحافظی دو کارگردان مشهور با جشنواره فجر

خداحافظی دو کارگردان مشهور با جشنواره فجر

برترین‌ها: رضا میرکریمی و محمد حسین مهدویان دو کارگردان مشهوری سینمای ایران با انتشار متن‌هایی مبهم از جشنواره فیلم فجر خداحافظی کردند. جشنواره ای که شب گذشته اختتامیه چهلمین دوره آن برگزار شد.

سید رضا میرکریمی کارگردان مطرح سینمای ایران که به خاطر فیلم «نگهبان شب»، جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد، با انتشار پستی در اینستاگرام خود، تلویحا اعلام کرد که برای همیشه با جشنواره فجر خداحافظی کرده است.

خداحافظی دو کارگردان مشهور با جشنواره فجر

او در صفحه اینستاگرامش نوشت: «سیمرغ آخر و جشنواره‌ای که دیگر نیست… .»

رضا میرکریمی یکی ازپرافتخارترین کارگردانان جشنواره فجر است که با فیلم‌هایی چون «خیلی دور خیلی نزدیک»، «کودک و سرباز»، «به همین سادگی» و «زیر نورماه» چندین جایزه این جشنواره در کارنامه‌اش دارد.

محمد حسین مهدویان هم ساعتی پیش پستی در اینستاگرام منتشر کرد و به نوعی از این جشنواره خداحافظی کرد. او هفت دوره متوالی در این جشنواره حضور داشته و موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است.

مهدویان نوشت: “جشن‌واره فیلم فجر برای من تمام شده. از دوران حضورم در جشن‌واره یادگارهای زیادی دارم. بیش‌تر از دو سیمرغی که گرفته‌ام. خاطرات بدش را از خودم دور می‌کنم تا جشن‌واره را با خوشی‌هاش به یاد بیاورم و همیشه برایم زیبا باقی بماند. تا همین‌جا و همین‌‌قدر برایم کافی است. حالا دیگر سودایی در سر ندارم. فقط شوق سینماست که خالص‌تر از قبل وسوسه‌ام می‌کند.”

خداحافظی دو کارگردان مشهور با جشنواره فجر

مهدویان با فیلم مرد بازنده در جشنواره امسال حضور یافت که انتقادات زیادی را در پی داشت و موفقیتی کسب نکرد.

پیش از جشنواره امسال مسعود کیمیایی نیز از حضور در جشنواره انصراف داده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شهربانو منصوریان، زنی برای تمامی فصول!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *