دروازه‌بان استقلال در آستانه جدایی است؟ دروازه‌بان استقلال در آستانه جدایی است؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دروازه‌بان استقلال در آستانه جدایی است؟

دروازه‌بان استقلال در آستانه جدایی است؟

خبرگزاری ایلنا: سنگربان تیم استقلال تهران با تداوم نیمکت نشینی در این تیم به درب خروج باشگاه نزدیک شده است.

دروازه‌بان استقلال در آستانه جدایی است؟

خرید محمد رشید مظاهری در تابستان امسال اتفاق ناخوشایندی برای سید حسین حسینی بود. اگر در شهریورماه او فقط یک خرید تازه وارد شناخته می‌شد اما اکنون به عنوان گزینه اول کادرفنی برای حضور در قفس توری استقلال شناخته می‌شود و عملا حسینی را به یک نیمکت نشین صرف تبدیل کرده است.

حسینی از ابتدای فصل جاری تا امروز، پایان رقابت‌های نیم فصل اول، تنها طی سه بازی برای رسمی برای آبی پوشان به میدان رفته است. او در بازی آغازین لیگ بیستم مقابل مس رفسنجان قرار گرفت و در بازی هفته دوم مقابل فولاد هم بازی کرد اما پس از آن مظاهری که مشکل ثبت قراردادش برطرف شد به جانشین او تبدیل شد.

مظاهری برای یازده مسابقه متوالی درون دروازه قرار گرفت و مقابل نفت مسجد سلیمان فرصت به حسینی رسید تا نشان بدهد آماده است و می‌تواند با مظاهری رقابت کند که اشتباه او روی ارسال نیما انتظاری نشان داد او تمرکز کافی برای قرار گرفتن در ترکیب را ندارد.

حسینی که فصل پیش رقیبی برای حضور در دروازه استقلال نداشت در رقابت با مظاهری به نوعی مغلوب شده‌ است و روند فعلی برای او رضایت بخش نیست. سنگربانی که با جاه‌طلبی سیدمهدی رحمتی را نیمکت نشین کرده بود اکنون با سرنوشت مشابهی مواجه شده است و یک انتخاب پیش روی است.

دروازه بان ۲۶ ساله که تداوم نیمکت نشینی‌اش در استقلال حتی شانس حضور او در تیم ملی و بازگشت به اردوها را هم از بین برده اکنون می‌تواند با قبول یکی از پیشنهادهای مورد توجه برای پایان روزهای نامطلوب در استقلال پایان بدهد. از بین باشگاه‌های مایل به همکاری با حسینی از دو باشگاه به عنوان مقاصد جذاب‌تر نامبرده می‌شود.

حتما بخوانید:  بهترین‌ اپلیکیشن‌های پلی استور در سال ۲۰۱۸

فولاد خوزستان و تراکتور تبریز، دو نماینده ایران در فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای شرکت در این رقابت‌ بزرگ نیاز به یک سنگربان مطمئن دارند. با توجه به قانون عدم جذب بازیکن خارجی در بین دروازه‌بان‌های ایرانی حسینی انتخاب مناسبی خواهد بود. حسینی که در استقلال تجربه مناسبی کسب کرده اکنون باید برای آینده تصمیم گیری کند.

با توجه به حضور تیم تراکتور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا این باشگاه تبریزی شانس بیشتری نسبت به فولاد در کورس جذب حسینی خواهد داشت. حسینی مطمئنا در صورت ترک استقلال به دنبال تیمی خواهد بود که ابتدا فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد و همینطور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد تا چالش جدیدی را تجربه کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *