دستور برای مصدوم کردن بازیکن گل‌گهر روی آنتن دستور برای مصدوم کردن بازیکن گل‌گهر روی آنتن | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دستور برای مصدوم کردن بازیکن گل‌گهر روی آنتن

دستور برای مصدوم کردن بازیکن گل‌گهر روی آنتن

فوتبالی: طبیعتا بخش اعظمی از جذابیت به حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها برمی‌گردد و کاملا مشخص است که فوتبال بدون حضور تماشاگران و هیاهوهایشان چیزی کم دارد منتهی خلوت بودن سکوهای ورزشگاه باعث می‌شود گاهی اوقات صحبتهای افراد کنار زمین و حرفهایی که آنها به بازیکنان منتقل می‌کنند، از طریق میکروفون‌های کنار زمین به گوش بینندگان تلویزیونی هم برسد.

نمونه‌اش همین کلیپی است که طی ساعات گذشته در فضای مجازی منتشر شده و مربوط به بازی گل گهر – پرسپولیس است. در این کلیپ که مربوط به دقیقه ۴۷ بازی است، این جمله شنیده می‌شود که سعید صادقی را مصدوم کن!

جنجال در سیرجان؛ دستور برای مصدوم کردن بازیکن گل گهر؟

هنوز گوینده این جمله مشخص نشده که از روی نیمکت پرسپولیس بوده یا از معدود تماشاگرانی که توانسته‌اند با امتیازهای ویژه وارد ورزشگاه شوند، اما طبیعتا انگشت اتهام به سوی یکی از پرسپولیسی‌های حاضر در ورزشگاه نشانه گرفته شده که از بازیکنان تیمشان خواسته‌اند بازیکن سرعتی گل گهر را مصدوم کنند! در هر حال نمی‌شود گفت که دقیقا گوینده این صدا کیست اما هر چه هست، این اتفاق ها در داخل زمین، حرکات غیرورزشی محسوب می شود و ای کاش که فوتبال ما دیگر شاهد چنین صحنه های مشابهی نباشد. 

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که واکنش کانال‌های هواداری پرسپولیس به این کلیپ، انتشار صحنه گل استقلال به فجر سپاسی است که از دید پرسپولیسی‌ها، قبل از گل سلمانی، روزبه چشمی روی بازیکن حریف مرتکب خطا شده و طبیعتا گل استقلال مردود بوده است.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *