دعوت AFC برای برگزاری جلسه فوری با ایران دعوت AFC برای برگزاری جلسه فوری با ایران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دعوت AFC برای برگزاری جلسه فوری با ایران

دعوت AFC برای برگزاری جلسه فوری با ایران

ایسنا: کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، از این فدراسیون برای برگزاری جلسه فوری با شیخ‌سلمان دعوت کرده است.

فدراسیون فوتبال نوشت: پس از پیگیری‌های مسئولان فدراسیون در خصوص میزبانی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در بحرین، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به ایران از تصمیم میزبانی به بحرین توسط دبیرکل AFC خبر داد و اعلام کرد که شیخ‌سلمان از این تصمیم اطلاعی نداشته است.

متن نامه به شرح زیر است؛

تاریخ: ۱۹ مارس ۲۰۲۱

به: آقای منصور قنبرزاده

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

موضوع: درخواست جلسه بسیار فوری

آقای عزیز،

بازگشت به نامه مورخ ۱۶ مارس ۲۰۲۱ ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (به شماره ۹۹۵۳۶۹۶) خطاب به ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد موضوع فوق، بدین‌وسیله خوش‌وقتم به اطلاع برسانم ریاست AFC از ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران دعوت نموده است در جلسه ۳ آوریل ۲۰۲۱ در منامه بحرین حضور به‌هم رساند.

این جلسه فرصتی را فراهم خواهد نمود تا AFC و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران همکاری‌های فی‌مابین را تقویت نمایند. بخش اداری با FFIRI در تماس خواهد بود تا هماهنگی‌های لازم را برای این جلسه به عمل آورد.

ضمن تشکر از FFIRI برای ابراز تمایل جهت میزبانی دور دوم مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و ۲۰۲۳ جام ملت‌های آسیا، به اطلاع می‌رساند که این تصمیم پس از بررسی‌های لازم و دقیق، فاکتوربندی بخش‌های مختلف شامل استانداردهای استادیوم‌ها، امکانات پیشنهادی، ارزیابی ریسک‌های مرتبط با هماهنگی‌های لجستیک، تجاری و مالی برای تیم‌های شرکت‌کننده و همچنین وضعیت کشورها از نظر شیوع کووید_۱۹، توسط دبیرخانه کل AFC اتخاذ گردیده است و رئیس AFC دخالتی در تصمیم اتخاذ شده توسط دبیرخانه کل AFC ندارد.

حتما بخوانید:  نرخ دلار و طلا صعودی شد، بازار باز است

از علاقه‌مندی شما برای میزبانی مسابقات علی‌رغم چالش‌های ایجادشده به دلیل شرایط پاندمیک، تشکر و قدردانی نموده و به شما اطمینان می‌دهیم که AFC به حمایت‌های خود از شما برای دستیابی به اهداف موردنظر ادامه خواهد داد.

با تشکر از شما و به امید خوش‌آمدگویی به ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به بحرین.

ارادتمند شما

داتو ویندزور جان

دبیرکل AFC

رونوشت: ریاست AFC

دعوت AFC برای برگزاری جلسه فوری با ایران

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *