رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد شد رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد شد

رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد شد

ورزش سه: در روزهای اخیر اخباری در مورد توافق منچستریونایتد با رانگنیک، سرمربی آلمانی مننتشر شده بود و امروز باشگاه انگلیسی اعلام کرد با او به توافق دست یافته است. باشگاه منچستریونایتد امروز با انتشار بیانیه ای در وب سایت رسمی خود اعلام کرد مفتخر است انتصاب رالف رانگنیک به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل را اعلام کند. پس از این مقطع، رالف رانگنیک برای دو سال دیگر به عنوان مشاور به کار خود در اولدترافورد ادامه می دهد. تا زمانی که ویزای کار رالف قطعی شود، مایکل کریک همچنان سرمربی تیم خواهد بود.

رانگنیک سرمربی منچستر یونایتد شد

جان مورتو، مدیر فوتبال منچستریونایتد در این رابطه گفت: “رالف یکی از مورد احترام ترین مربیان و مبتکران فوتبال اروپا است. او نامزد شماره یک ما برای سمت سرمربی موقت یونایتد بوده و این نشان دهنده قدرت رهبری و مهارت های فنی ارزشمندی است که او در تقریبا چهار دهه تجربه در مدیریت و مربیگری به ارمغان آورده است.

همه ارکان باشگاه مشتاقانه منتظر همکاری با رالف رانگنیک در طول فصل آینده هستند و در ادامه و برای دو سال دیگر نیز او در نقش مشاور در منچستریونایتد فعالیت می کند. باشگاه مایل است از لوکوموتیو مسکو برای همکاری در مورد حضور رالف در منچستریونایتد تشکر کند.”

خود رالف رانگنیک نیز بعد از انتصاب به این سمت گفت: “من از پیوستن به منچستریونایتد هیجان زده هستم و روی تبدیل کردن این فصل به یک فصل موفق برای باشگاه تمرکز کرده ام. تیم مملو از بازیکنان بااستعداد بوده و تعادل خوبی از جوانی و تجربه در تیم حاکم است. تمام تلاش من برای شش ماه آینده این خواهد بود که به این بازیکنان کمک کنم تا پتانسیل خود چه به صورت انفرادی و از همه مهمتر به صورت تیمی را به کار گیرند. فراتر از همه چیز، من مشتاقانه منتظر فعالیت روی اهداف بلندمدت باشگاه در پست مشاور هستم.”

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  موزیک ویدئوی «عاشقانه نیست» قربانی هیت شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *