روحانی اصولگرا: مردم ناراضی نیستند، ناراحتند روحانی اصولگرا: مردم ناراضی نیستند، ناراحتند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روحانی اصولگرا: مردم ناراضی نیستند، ناراحتند

روحانی اصولگرا: مردم ناراضی نیستند، ناراحتند

اعتمادآنلاین نوشت: سید رضا اکرمی؛ فعال سیاسی اصولگرا گفت: من قبول ندارم که مردم از وضع موجود ناراضی‌اند؛ در واقع مردم ناراضی نیستند، ناراحت هستند.

روحانی اصولگرا: مردم ناراضی نیستند، ناراحتند

اکرمی:

* بالاخره فشارهایی که از خارج به جمهوری اسلامی وارد می‌شود و همچنین مساله کرونا گرفتاری‌ها را به بیشترین حالت ممکن خود رسانده است، به طوری که سفره‌ها روزبه‌روز کوچک‌تر و کالاهای ضروری گران‌تر می‌شود. طبیعی است ایرانی‌ها در چنین وضعیتی سختی‌ زیادی بکشند و زندگی برایشان دشوار شود.

* کی از دلایل اصلی به وجود آمدن مشکلات اخیر این است که کشور ما تحریم شده و به همین دلیل نمی‌توانیم به مقدار لازم نفت بفروشیم. در نتیجه این تحولات درآمد دولت کم شده است. ما حتی برای جابه‌جایی ارز همین تجارت محدودمان هم مشکل داریم. در نتیجه مردم ناامید شده‌اند و شدیداً نگران آینده خود و فرزندان‌شان هستند؛ یعنی مادامی که کرونا، که جهان را عاصی و خسته کرده، کنترل نشود و نتوانیم پول‌های بلوکه‌شده کشور را آزاد کنیم ناراحتی‌هایمان تمام نخواهد شد.

* اما باید این را در نظر گرفت که همه مشکلات به هر حال چاره‌ای دارند. یکی از راه‌های رسیدن به آرامش ایجاد اتحاد، همصدایی و همچنین رعایت اخلاق در داخل کشور است. با این حال متاسفانه گاه مشاهده می‌شود مسئولانی که در سطوح بالای نظام مسئولیت دارند با ادبیاتی تهاجمی با یکدیگر صحبت و درباره عملکرد یکدیگر سیاه‌نمایی می‌کنند و سیاست غلط تخریب را در پیش می‌گیرند.

* این در حالی است که باید مردم را به آرامش دعوت نه اینکه با کوک کردن ساز اختلاف و دعوا جامعه را بیشتر از گذشته ناامید و مأیوس کرد. به هر حال اختلاف، ناراحتی و نارضایتی به وجود می‌آورد.

حتما بخوانید:  عزاداری تک نفره رهبر انقلاب در ایام فاطمیه

* این تنش‌آفرینی‌ها مردم را از سیاسیون زده‌ کرده است و آنها دیگر در انتخابات به دنبال کاندیدای اصولگرا یا اصلاح‌طلب نیستند. به نظر من کاندیدایی در انتخابات ریاست‌جمهوری مورد توجه قرار خواهد گرفت که اولاً مشکلات موجود را ببیند، درد را بشناسد و البته راه درمانی صحیح را برای کاهش مشکلات ارائه دهد. در وضعیت کنونی جامعه بیشتر از هر زمانی به آرامش احتیاج دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *