روحانی: حرف امام درباره برق مجانی محقق شد روحانی: حرف امام درباره برق مجانی محقق شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روحانی: حرف امام درباره برق مجانی محقق شد

روحانی: حرف امام درباره برق مجانی محقق شد

خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور انتخابات ۱۴۰۰ نباید موجب شود که امروز اخلاق و معنویت را زیر پا بگذاریم. همه باید کنار هم باشیم؛ ما ملت، دولت و هدف واحدی داریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح های وزارت نیرو با تبریک آغاز دهه فجر اظهار کرد: علت پیروزی انقلاب اسلامی وحدت ، یکپارچگی ، ایثار و فداکاری مردم بود و امروز هم به همان وحدت و همدلی نیاز داریم.

حرف امام درباره آب و برق مجانی را محقق کردیم

وی ادامه داد: مسایل اخلاقی، معنوی و همکاری و یکپارچگی در سال ۵۷ نمونه بود که مقداری از آن زمان نزول کرده و باید جبران کنیم. انتخابات ۱۴۰۰ نباید موجب شود که امروز اخلاق و معنویت را زیر پا بگذاریم. همه باید کنار هم باشیم. ما ملت، دولت و هدف واحدی داریم.

رئیس جمهور در ادامه با بیان این که امروز روز بسیار بزرگی برای تاریخ ایران، ملت بزرگ ایران و همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است، گفت: امروز روزی است که بر خلاف پیش بینی های قدرتهای بزرگ، امام با استقبال بی نظیری وارد کشور شد. استقبال های زیادی در تاریخ ایران انجام شده است، اما استقبال مردم از فرودگاه تا بهشت زهرا بود و تمام خیابان ها مملو از جمعیت بود و یک جمعیت میلیونی هم در بهشت زهرا اجتماع کرده بودند. ۱۲ بهمن ۵۷ روز بسیار شکوهمندی در تاریخ ایران شد. تدبیر و حکمت امام این بود که اول به دیدار شهدا رفت و در کنار قبور مطهر آنها قدم گذاشت تا بگوید دعوت کنندگان واقعی او فداکاران انقلاب و در راس آنها شهدا هستند.

حتما بخوانید:  پاس گل فوق‌العاده صیادمنش مقابل شاختار

وی تصریح کرد: سایر اقدامات امام هم فوق العاده بود، امام پس از ورود به تهران در یک مدرسه مستقر شد و به منزل کسی نفرت. در نوفل لوشاتو بحث هایی زیادی بود که امام در تهران کجا ساکن شود اما در میان همه این پیشنهادها امام بهترین انتخاب را انجام داد.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به سخنرانی امام در بهشت زهرا خاطرنشان کرد: امام فرمود کاری می کنیم که آب و برق برای مستضعفان مجانی شود. مدتی بود خناسان می گفتند آب و برق مجانی چه شد؟ اکنون دولت دوازدهم افتخار می کند که این کار را انجام داده است و ما توانستیم برای کسانی که مصرف بسیار کمی دارند و از اقشار کم درآمد هستند ، آب و برق و گاز را مجانی کنیم و پیش بینی امام در تاریخ در این مورد ثبت شد و درست از آب درآمد و این شعار زشت از خناسان گرفته شد و به آن پایان داده شد و مشخص شد دولت جمهوری اسلامی ایران دولت حامی مستضعفان است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *