زنوزی: اسم همه تیم‌ها را بگذارند پرسپولیس! زنوزی: اسم همه تیم‌ها را بگذارند پرسپولیس! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / زنوزی: اسم همه تیم‌ها را بگذارند پرسپولیس!

زنوزی: اسم همه تیم‌ها را بگذارند پرسپولیس!

خبرگزاری ایسنا: مالک باشگاه تراکتور گفت ما حامی مربیان و بازیکنانی هستیم که با امضای طوماری، مخالفتشان با برگزاری بازی‌ها را اعلام کرده‌اند.

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگویی اظهار کرد: اعضای هفت باشگاه تا دیروز (یکشنبه) طوماری را برای لغو لیگ برتر امضا کرده بودند که تعداد باشگاه‌های امضا کننده لحظه به لحظه افزایش می‌یابد. حرف ما با آنان یکسان بوده و معتقدیم که برگزاری بازی‌ها در چنین شرایطی امکان‌پذیر نیست.

زنوزی بیان کرد: دو قشر از برگزاری بازی‌ها سود می‌برند، ما مخالف برگزاری بازی‌ها هستیم چرا که شرایط برگزاری وجود ندارد، وقتی وزیر بهداشت می‌گوید به زور از من امضا گرفته‌اند، دیگر چه بحثی باقی می‌ماند؟ شما نماینده ما در فدراسیون فوتبال هستید، ما که نماینده شما نیستیم. همه به جز فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش، با برگزاری بازی‌ها مخالف هستند.

مالک باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه برخی از رسانه‌ها عدالت را رعایت نمی‌کنند، اظهار کرد: ۱۵ باشگاه مخالف برگزاری لیگ برتر هستند و تنها یک باشگاه موافق است پس نوع انعکاس اخبار باید با نسبت ۱۵ به یک باشد، البته تعداد زیادی از رسانه‌های ورزشی عدالت را رعایت ‌می‌کنند و تنها تعدادی از آن‌ها نگاه رنگی دارند.

وی با اشاره به مخالفت ۱۵ باشگاه با برگزاری مسابقات در گفت‌وگوی تلفنی با رادیو ایران گفت: پیشنهاد می‌کنم نام ۱۵ تیم را به تیم قرمز رنگ [پرسپولیس] تغییر داده و بین استان‌ها تقسیم و لیگ برتر را برای آنان برگزار کنند و برای ما نیز لیگ جداگانه یا اسم ۱۵ تیم را به تیم قرمز پوش تغییر دهند و لیگ را شروع کنند.

حتما بخوانید:  احتمال شیوع یک بیماری دیگر در چین!

وی با اشاره به صحبت‌های جواد نکونام در یکی از برنامه‌های رادیویی گفت: ما هم قبلاً همان پیشنهاد آقای نکونام مبنی بر برگزاری ۳۹ بازی به صورت متوالی از شهریور ماه را داده‌ایم و از این فرصت چند ماهه برای ایجاد زیرساخت‌ها استفاده می‌کنیم.

زنوزی با اشاره به “عدم آمادگی بازیکنان لیگ برتری،” مطرح کرد: چندین بازیکن در روزهای اخیر رباط پاره کرده‌اند و آمار مصدومان با شروع بازی‌ها افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه “هزینه بازیکنان مصدوم را باشگاه‌ها متحمل می‌شوند،” اظهار کرد: بنده پیش از این هم اعلام کرده‌ام که تحت هر شرایطی صد درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت می‌کنم و امروز نیز ۱۰ درصد دیگر از مطالبات اعضای تیم را پرداخت کردیم تا بیشترین پرداختی را تیم‌های تبریزی بین باشگاه‌های لیگ برتری داشته باشند.

زنوزی در ادامه ادعا کرد: امروز ۶۰ مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور چین ثبت شد که به همین دلیل کل ورزش چین بار دیگر تعطیل شد اما آمار جان باخته‌ها در کشورمان طی دیروز و امروز سه برابر شده که نشانگر سیر صعودی کرونا در ایران است. بر اساس شنیده‌ها، این ویروس به تازگی حتی علایم هم نداشته و فرد مبتلا را طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت از پای در می‌آورد. ما اکنون نمی‌دانیم که یکی از اعضای کادر ماشین‌سازی به دلیل کرونا فوت کرده یا دلیل دیگری داشته است؟ جوابگوی این مسائل چه‌کسی است؟

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *