سریال اشتباهات باورنکردنی مجری تلویزیون سریال اشتباهات باورنکردنی مجری تلویزیون | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سریال اشتباهات باورنکردنی مجری تلویزیون

سریال اشتباهات باورنکردنی مجری تلویزیون

خبرگزاری تسنیم: یادتان هست که مجری یکی از برنامه‌های تلویزیونی در اشتباه عجیبی که چندی پیش داشت، تولد پرویز مشکاتیان را تبریک گفته و برای او آرزوی سلامتی و طول عمر کرده بود! در حالی که پرویز مشکاتیان آهنگساز و نوازنده سنتور و یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های موسیقی ایرانی، در شهریور ۱۳۸۸ دار فانی را وداع گفته است.

حتما یادتان هست که همین مجری برای جمع کردنِ این اشتباه و فرار از هجمه‌ها، جلوی دوربین آمد و چشم در چشم مخاطب، می‌خواست که اشتباهش را لاپوشانی کند!

محمد اسکندری مجری این برنامه که از شبکه‌ی «شما»‌ پخش می‌شود، به جای عذرخواهی تلاش کرد تا ماجرا را توجیه کند.

اسکندری پس از اشتباهی که مرتکب شده بود، به مخاطبان گفت: «آیین مشکاتیان عزیز هم که خب خوب سنتور می‌زند و راه پدر را ادامه می‌دهد، برایش سلامتی آرزو کردم. ولی خب برای استاد پرویز مشکاتیان چطوری سلامتی آرزو کنم، در حالی که از پیش ما پر کشیده و رفته.»

سریال اشتباهات باورنکردنی مجری تلویزیون

این توجیه آقای مجری ثابت کرد که او در بیان گفته‌هایش حتی زحمت یک جستجوی ساده در گوگل را به خود نمی‌دهد. اسکندری نمی‌دانست که آیین مشکاتیان فرزند پرویز مشکاتیان در حال حاضر نوازنده سازهای کوبه‌ای است و در بیشتر کنسرت‌هایی که حضور داشته، یا تنبک یا مجموعه‌ای از سازهای پرکاشن را نواخته است.

چنین اشتباه‌ها و البته دروغ‌هایی باعث نشد که محمد اسکندری از این برنامه کنارگذاشته شود حتی برای مدتی! حالا و در تازه‌ترین اشتباه، محمد اسکندری در توصیف موسیقی لرستان دُر و گوهر خرج می‌کرد که در این میان کیهان کلهر را به عنوان یکی از نوازندگان کمانچه‌ی لرستانی معرفی کرد!

حتما بخوانید:  نخستین تصاویر «جی‌جی حدید» پس از جدایی

کیهان کلهر آهنگساز و نوازنده اهل کرمانشاه است که نه تنها در ایران، که در دنیا، چهره‌ای شناخته شده است. کلهر با اینکه نوازنده است، در چند کنسرتِ مهمی که در ایران و خارج از کشور داشته، تصنیف‌هایی کُردی را خوانده است. یعنی این مجری و تهیه‌کننده‌ی این برنامه و نویسنده‌اش اگر کوچک‌ترین آشنایی با موسیقی ایرانی و البته اجراهای کیهان کلهر داشتند، حتما می‌دانستند که کیهان کلهر اهل لرستان نیست.

شاید این اشتباه در ظاهر کوچک به نظر برسد، اما برای برنامه‌ای که ادعای تخصصی بودن در عرصه موسیقی دارد، قابل پذیرش نیست. این اشتباه، نخستین اشتباه آقای اسکندری در این برنامه نیست و چه تلخ می‌اندیشیم که آخرین اشتباه نیز نخواهد بود.

پس از توهینِ غیر مستقیم به استاد پرویز مشکاتیان و علاقه‌مندان به موسیقی، حالا نوبتِ یکی دیگر از مشاهیر موسیقی ایران است. کیهان کلهر در تهران به دنیا آمده و اصالتی کرمانشاهی دارد. اصالتِ کردی او در بیشتر اجراهایش هم هویدا است.

محمد رژدام تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی در شبکه شما، چندی پیش محمد اسکندری را به عنوان یکی از بهترین مجریان تلویزیون معرفی کرده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *