سنتکام: به خاطر فشار ایران، منطقه را ترک نمی‌کنیم سنتکام: به خاطر فشار ایران، منطقه را ترک نمی‌کنیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سنتکام: به خاطر فشار ایران، منطقه را ترک نمی‌کنیم

سنتکام: به خاطر فشار ایران، منطقه را ترک نمی‌کنیم

خبرگزاری فارس: ژنرال «کنث مک‌کنزی» فرمانده نیروهای تروریست آمریکا مستقر در خاورمیانه «سنتکام» در گفت‌وگو با خبرنگار روزنامه «واشنگتن پست» در یک اندیشکده آمریکایی از عدم خروج قوای این کشور از منطقه در نتیجه فشار ایران خبر داد.

به نوشته وبگاه «میلیتری تایمز» ژنرال «کنث مک‌کنزی» فرمانده نیروهای سنتکام در گفت‌‌وگو با «دیوید ایگناتیوس» روزنامه نگار نشریه «واشنگتن پست» در اندیشکده «شورای آتلانتیک» گفت: «به خاطر فشار ایران، منطقه را ترک نخواهیم کرد.»

سنتکام: به خاطر فشار ایران، منطقه را ترک نمی‌کنیم

مک‌کنزی در ادامه گفت: «در حالی که ممکن است ایران گام‌های اولیه تشدید تنش را به دلیل تلاش آمریکا برای خودداری از درگیری را در اختیار داشته باشد (اما) ایران باید درک کند که آمریکا آشکارا گام‌های نهایی را در اختیار خواهد داشت.»

فرمانده نیروهای تروریست آمریکایی در منطقه غرب آسیا روز پنجشنبه نیز در سخنرانی گفت که این کشور به دنبال درگیری با ایران نیست.

وی که در جریان اجلاس امنیتی «آسپن» سخنرانی می‌کرد، افزود: «ما، ایالات متحده، به دنبال درگیری با ایران نیستم و نه عربستان سعودی، نه امارات متحده عربی و نه هیچکدام از شرکا و متحدانمان در منطقه به دنبال درگیری با ایران نیستند. ما هرگز دنبال آن نبوده‌ایم.»

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  گرو و نویمایر از استقلال جدا شدند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *