شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس از «درازهی» شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس از «درازهی» | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس از «درازهی»

شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس از «درازهی»

خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با تاکید بر این‌که پرونده مربوط به درگیری لفظی نماینده سراوان در گمرک مختومه نشده است، گفت که اخیرا تعدادی از نمایندگان از آقای درازهی نماینده سراوان شکایتی را مطرح کردند که در جلسه هفته جاری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

علی‌رضا سلیمی در واکنش به خبر منتشر شده درباره مختومه شدن پرونده نماینده سروان گفت: اصلا هیات نظارت جلسه‌ای نداشته است که نتیجه آن مختومه شدن پرونده نماینده سراوان باشد.

شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس از «درازهی»

وی افزود: قرار بود در روز سه‌شنبه گذشته هیات نظارت جلسه‌ای را برگزار کند که این اتفاق رخ نداد همان روز چند بار با دبیر هیات تماس گرفتم و منتظر اعلام زمان برگزاری جلسه بودم تا ۸:۳۰ شب در مجلس شورای اسلامی حضور داشتم، اما خبری از برگزاری جلسه نبود. در چنین شرایطی چه‌طور می‌گویند پرونده مختومه شده است.

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: از طرف دیگر نیز برخی از نمایندگان شکایتی از نماینده سروان به هیات داده‌اند که قرار است در مورد آن نیز تشکیل جلسه دهیم. برخی از دوستان می‌خواهند این موضوع هر چه زودتر این موضوع حل شود که ما در آن مشکلی نمی‌بینیم اما حرف‌مان آن است که باید جلسه تشکیل شود و بعد نتیجه آن اعلام شود.

به گفته سلیمی، این هفته جلسه هیات نظارت تشکیل می‌شود و طبیعتا در آن مستندات نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اخیرا خبری به نقل از جمالی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان منتشر شد مبنی بر این‌که پرونده مختومه شده است.

هفته گذشته کلیپی در فضای مجازی با محتوای درگیری لفظی بین نماینده سراوان در گمرک منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را در پی داشت، حتی مجلس شورای اسلامی برای بررسی این موضوع جلسه غیرعلنی تشکیل داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ناامیدی روحانی از بسته پیشنهادی اروپا درباره برجام

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *