صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰ صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰

صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰

فارس: در آخرین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا (یورو ۲۰۲۰) تیم های اوکراین و سوئد در ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه یک بر یک در وقت های معمول به پایان رسید تا کار به وقت های اضافی کشیده شود.

صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰

در وقت های اضافی و در ثانیه های پایانی وقت های اضافی نیمه دوم اوکراین گل دوم را به ثمر رساند تا شاگردان شوچنکو راهی دور بعد شوند.

گل ها: زینچنکو ۲۷ و دوبیک ۱+۱۲۰ برای اوکراین و فورسبرگ ۴۳ برای سوئد

در نیمه اول اوکراینی ها توسط زینچنکو در دقیقه ۲۷ به گل رسیدند و در شرایطی که بازی رو به پایان بود امیل فورسبرگ بازی را با شوتی دیدنی دردقیقه ۴۳ مساوی کرد.

صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰

در نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند و یک بار اوکراینی ها و دو بار سوئدی ها تیرک دروازه را به لرزه درآوردند اما در نهایت در گلزنی ناکام بودند تا بازی مساوی به پایان برسد.

در وقت های اضافی و در نیمه اول، برخوردها میان بازیکنان شدت گرفت و در یکی از برخوردهای سخت، دنیلسن به شدت بازیکن اوکراین را مصدوم کرد که داور به کمک VAR به بازیکن سوئد کارت قرمز داد تا سود ۱۰ نفره شود.

صعود دراماتیک شاگردان شوچنکو با گل دقیقه ۱+۱۲۰

نیمه اول وقت اضافی توپی از خط دروازه ها رد نشد و در نیمه دوم اوکراینی ها در دقیقه ۱+۱۲۰ به گل رسیدند و راهی دور بعد شدند.

اوکراین با این پیروزی حریف تیم ملی انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  پیش‌بینیِ پیک زودرسِ کرونا در تهران

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *