صعود دشوار استقلال با برتری مقابل نود ارومیه صعود دشوار استقلال با برتری مقابل نود ارومیه | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صعود دشوار استقلال با برتری مقابل نود ارومیه

صعود دشوار استقلال با برتری مقابل نود ارومیه

تسنیم: دیدار تیم‌های استقلال و نود ارومیه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ضربات پنالتی به سود استقلال به پایان رسید.

صعود دشوار استقلال با برتری مقابل نود ارومیه

تیم فوتبال استقلال که در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی از نود ارومیه میزبانی کرد، پس از تساوی در ۱۲۰ دقیقه کار دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شد. استقلال در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید. گل‌های این دیدار را آرمان رمضانی (۸۸) برای استقلال و سجاد طجرلو (۵۹) برای نود ارومیه به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف آقاسی، آرش رضاوند، زبیر نیک‌نفس (۱۱۳ – سعید مهری)، سبحان خاقانی (۴۶ – محمدرضا آزادی)، امیرعلی صادقی، ارسلان مطهری (۶۰ – آرمان رمضانی)، متین کریم‌زاده (۴۶ – بابک مرادی) و امین قاسمی‌نژاد (۶۰ – رضا آذری).

ترکیب نود: رضا منصوری، محسن سلیمانی، آرمان سوداگر، آرمین مصطفوی (۶۵ – یامین فلاح)، محمد رستمی‌زاده (۱۱۵ – محمد تفتیان)، سجاد طجرلو (۷۵ – محمد بهلول – (106 – کیوان مارابی))، هادی آقازاده مقدم (۱۰۶ – قادر رشیدی)، رضا احمدی، وحید سبزی، اکبر صفرزاده و عماد علی‌پور (۱۲۰ – علی دیداری).داور: کیوان علی‌محمدی

نیمه اول

دقیقه ۱۰: ارسال محمد دانشگر از سمت راست دروازه با اشتباه بازیکنان نود به متین کریم‌زاده رسید که ضربه او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۱۰: کرنر ارسالی روی دروازه نود پس از برخورد به مدافعان این تیم به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه نیز بازیکنان استقلال نتوانستند از موقعیت‌شان استفاده‌ای کنند.

حتما بخوانید:  ادعای یک تهیه‌کننده سینما علیه بهروز وثوقی

دقیقه ۲۰: استقلال به کرنر دیگری دست پیدا کرد که روی ارسال بلند عارف آقاسی قصد باز کردن دروازه را داشت، اما ضربه سر او با فاصله‌ای کم از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۴: استقلالی‌ها با انتقال توپ به پشت محوطه جریمه و سپردن آن به آرش رضاوند، این بازیکن را در موقعیتی خوب قرار دادند که شوت محکم او با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: امین قاسمی‌نژاد در محوطه جریمه نود ارومیه صاحب توپ بود و قصد داشت با شوتی دروازه این تیم را باز کند، اما این موقعیت پس از برخورد توپ به بازیکنان نود راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۵: رضا منصوری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۵۵: بابک مرادی امین قاسمی‌نژاد را صاحب توپ کرده بود که ضربه این بازیکن توسط منصوری به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۵۶: آرش رضاوند از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۵۹: بازیکنان نود ارومیه در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شدند که پس از ضربه آرمین مصطفوی و برخورد آن به سجاد طجرلو وارد دروازه علیرضا رضایی شد.

دقیقه ۶۴: ارسال روی دروازه نود ارومیه در موقعیت مناسبی به بابک مرادی رسید که ضربه سر او به اوت رفت.

دقیقه ۶۵: کرنر ارسالی برای استقلال با ضربه سر روزبه چشمی همراه بود و کرنر دیگری را برای این تیم به دنبال داشت. روی کرنر بعدی، بازیکنان استقلال در چند رفت و برگشت در محوطه جریمه نود ارومیه صاحب توپ بودند که در نهایت مدافعان این تیم توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند.

حتما بخوانید:  تعلیق مسابقات تیم‌های فوتبال با ۵ بازیکن کرونایی

دقیقه ۶۹: وحید سبزی به دلیل اعتراض به تصمیم داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۵: اکبر صفرزاده با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه ۸۰: امیرعلی صادقی اقدام به شوتزنی به سمت دروازه نود ارومیه کرد که ضربه او جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه ۸۵: آرمان رمضانی با ضربه سر خود دروازه نود ارومیه را تهدید کرد که منصوری تن به کرنر داد.

دقیقه ۸۶: شوت از راه دور و فنی عارف آقاسی به سمت دروازه نود، با واکنشی دیگر از رضا منصوری به کرنر رفت.

دقیقه ۸۸: ارسال کوتاه به محوطه جریمه نود ارومیه با ضربه سر آرمان رمضانی وارد دروازه نود شد.

دقیقه ۹۰: محمد رستمی‌زاده پشت محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد و روی زمین افتاد که داور مسابقه این واکنش را تمارض تشخیص داد و او را با کارت زرد جریمه کرد.وقت اضافه

دقیقه ۹۳: محسن سلیمانی با اعتراض به داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۹۴: آرمان رمضانی پس از گردش پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او به تیر دروازه خورد و به زمین برگشت.

دقیقه ۹۹: کرنر ارسالی روی دروازه نود با ضربه سر استقلالی‌ها همراه بود که منصوری موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۱۰۱: ارسال به درون محوطه جریمه نود را آرمان رمضانی با ضربه سر به آرش رضاوند سپرد که شوت سرکش او را مدافعان نود راهی کرنر کردند.

دقیقه ۱۱۷: رضا آذری اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او جایی در چارچوب نداشت.

ضربات پنالتی

استقلال: محمدرضا آزادی، سعید مهری (مهار توسط دروازه‌بان نود)، بابک مرادی، امیرعلی صادقی، آرش رضاوندنود: محسن سلیمانی، یامین فلاح (مهار توسط دروازه‌بان استقلال)، کیوان مارابی، محمد تفتیان (به بیرون زد)

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *