عارف: شرایط اقتصادی، آرامش مردم را مختل کرده عارف: شرایط اقتصادی، آرامش مردم را مختل کرده | آوتاف
خانه / اخبار داغ / عارف: شرایط اقتصادی، آرامش مردم را مختل کرده

عارف: شرایط اقتصادی، آرامش مردم را مختل کرده

برترین‌ها: محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلح نظام و نماینده سابق تهران در رشته توئیتی به موضوع کرونا و بحران سرمایه اجتماعی پرداخت.

عارف: شرایط اقتصادی، آرامش مردم را مختل کرده

او نوشت:

«امروز، بیش از گذشته مسائل اقتصادی و سیاسی به سلامت و بهداشت جامعه گره خورده است. بحران سرمایه اجتماعی، نباید مانع همراهی مردم با مصوبات ستاد کرونا شود؛ چرا که کاستن اثرات مهلک پاندمی کرونا جز با مدیریت یکپارچه و واحد و همراهی مردم میسر نمی‌شود.

‌امروز بر همه ما ضروری‌ است به مصوبات ستاد کرونا و بیانیه آقای رییس‌جمهور عمل و دیگران را به رعایت بیشتر ترغیب کنیم و به خاطر جان عزیزانمان، به خاطر ایران بی‌تفاوت نباشیم.

‌امروز متاسفانه شرایط اقتصادی، سلامت و آرامش مردم را مختل کرده و بر شیوع این ویروس دامن می‌زند. نقدهای به‌جایی دارید از عملکرد دولت و همه مدیران در سال‌های گذشته. ما هم در جریان اصلاح‌طلبی با پذیرش ضعف‌های خود، نقدهای بسیار جدی داریم به رویکرد دولت و آقای رییس‌جمهور!

اما در این اوج شیوع پاندمی کرونا، زمان مناسبی برای گله‌گزاری و نقدهای سیاسی نیست. به عنوان یک معلم کوچک، از همه شما درخواست می‌کنم دولت را در طرح ممنوعیت رفت‌وآمد و مدیریت این بلای خانمان‌سوز یاری کنیم. کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کری‌خوانی علی لاریجانی به مدد پیروزی یزدانی

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *